وانت بار و نیسان بار گیشا

جابجایی وسایل بدون استرس با ضمانت برگشت پول در صورت عدم رضایت شما مشتریان عزیز.

همان طور که می دانید جابجایی وسایل شامل یک پروسه ی سخت و طاقت فرسا می شود که انجام آن برای هر کسی دشوار می باشد به همین خاطر تا حرف اسباب کشی پیش می آید افراد دچار استرس و سردرگمی می شوند.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

اما باید خدمتتان عرض کنم که جابجایی وسایل بی دغدغه و راحت دیگر محال نیست چرا که ما در مجموعه ی درخشان بزرگ بار با برخورداری از بیش از ۱۴ سال سابقه ی درخشان در زمینه ی ارائه ی خدمات وانت بار و نیسان بار گیشا در کنار شما هستیم تا از صفر تا صد خدمات جابجایی وسایل در کنار شما عزیزان باشیم.جهت ارتباط با ما فقط کافیست همین الان تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا درست در زمان مشخص شده در محل حاضر گردند.

ارزان ترین وانت بار و نیسان بار گیشا:

قیمت دهی یک باربری یکی از حساس ترین مقوله های جابجایی وسایل می باشد به همین خاطر ما در باربری بزرگ تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بهترین و منصفانه قیمت دهی را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.در همین راستا با دریافت حداقل ترین سود ممکن ،قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و نقل در کنار تخفیفات دوره ای ویژه تا سقف ۵۰ درصد نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار داده ایم.کیفیت بالا در کنار قیمت دهی منصفانه موجب گشته ما در این سال ها رضایت صد در صدی تمامی مشتریان خود را جلب نماییم.

تخمین هوشمند قیمت:

شايد بارها برایتان پیش آمده باشد که مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار و وانت بار در ابتدای مسیر یک قیمتی را عنوان کنند ولی در انتهای کار با بهانه های مختلف قیمت ها را افزایش دهند .با انتخاب مجموعه خدمات وانت بار و نیسان بار گیشا دیگر به هیچ عنوان شاهد پیش آمد این چنین اتفاق ها نخواهید بود چرا که با امکان قیمت دهی هوشمند و پرداخت الکترونیک وجه باربری هیچ افزایش قیمت و یا دریافت انعام را شاهد نخواهید بود. در نتیجه وقت را از دست ندهید تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید.

بیمه ی تمامی وسایل:

یکی از نگرانی های افراد در زمینه جابجایی وسایل امکان آسیب به آن ها طی مسیر می باشد اما لازم نیست نگران باشید چرا که ما تمامی لوازم شما را بعد از صدور بارنامه بيمه می نماییم تا در صورت بروز اختلال در روند باربری هر گونه خسارتی را پرداخت نماییم.کیفیت کاری بالای ما و اعتماد به خدمات و کارکنانمان موجب گشته تمامی مراحل باربری را همراه ضمانت ارائه دهیم در نتیجه با خیال راحت تلفن را بردارید و جهت پشت سر گذاشتن با کیفیت ترین خدمات جابجایی وسایل با ما تماس حاصل فرمائید.

بسته بندی حرفه ای:

ما با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته قادر هستیم هر گونه وسیله ای را متناسب با ویژگی هایش بسته بندی و آماده ی ارسال نماییم.در این مبحث قصد داریم به برخی از این تجهیزات اشاره نمایم.

کیسه های مخصوص حباب دار

ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه

لایف پک ها

کارتون های مقاوم پنج لایه

کارتون های رگال دار

ضد ضربه ها

پک های ضدعفونی شده

لیبل

سلفون

پتو

چسب اسکات پهن

موکت ،طناب،چادر و ….

رانندگان اتوبار:

ما تمامی کارکنان خود را با دقت و وسواس بالا انتخاب نموده ایم تا ماه عسل ارائه ی تمامی خدمات برای شما عزیزان کاملا رضایت بخش باشد در زمینه ی انتخاب رانندگان وانت بار و نیسان بار گیشا این امر صدق می کند.رانندگان ما با تکیه بر آشنایی کامل با مسیر های ارتباطی قادر هستند لوازم شما رو بدون آسیب به مقصد جدید برسانند .از طرف دیگر رانندگان ما در طی مسیر چندین بار لوازم شما را چک می کنند تا از سالم و محکم بودن لوازمتان در جای خود اطمینان حاصل نمایند. در نتيجه تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا در ایمن ترین حالت ممکن لوازم شما به مقصد جدید برسد.

جلوگیری از اتلاف وقت :

یکی از ویژگی های بارز بزرگ بار ارائه ی خدمات وانت بار گیشا بدون اتلاف وقت می باشد.باربری بزرگ با برخورداری از شعبات متعدد در سرتاسر تهران درست در همسایگی شما عزیزان می باشد به همین خاطر قادر است درست در زمان مقرر شده در محل حاظر گردد.از طرفی کارکنان این مجموعه نیز قادر هستند بدون اتلاف وقت با کیفیت ترین و سریع ترین خدمات وانت بار و نیسان بار را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.در نتیجه با انتخاب ما یک باربری ایمن و سریع را بدون کوچک ترین آسیب به وسایل و اتلاف وقتی طی خواهید نمود.

جابجایی تا چیدمان:

مجموعه ی ممتاز باربری بزرگ با سال ها تجربه در کنار شماست تا باربری با سرویس کامل را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و از صفر تا صد تمامی خدمات باربری که شامل جابجایی،بسته بندی،بارگیری و چیدمان لوازم می شود را با بالاترین کیفیت برایتان انجام دهد.شاید تصور کنید خدمات باربری‌ها همین است که بسته‌های مورد نظر را برای حمل آماده کند و یک ماشین با چند کارگر برای این کار در اختیار شما قرار دهد. شاید این تصور تا چند سال پیش درست بود اما امروزه در فضای رقابتی بین شرکت‌های حمل بار، مجموعه‌ای موفق خواهد بود که با کیفیت‌ ترین خدمات را ارائه دهد.در همین راستا مجموعه ارائه دهنده ی نیسان بار گیشا با سرویس کامل را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.

بارگیری مطمئن:

بارگیری  بار ها شاید یک مرحله ی آسان و راحت به نظر بیاید اما اگر اصولی صورت نگیرد ممکن است لوازم شما طی جابجایی آسیب ببیند و از طرف دیگر میزان لوازم کم تری را بتوانید با یک وسیله جابجا نمایید در نتیجه برای کاهش هزینه های باربری بسیار منطقی می باشد که شما بتوانید به صورت اصولی میزان بیشتر ی از وسایل را تنها با یک وسیله ی نقلیه جابجا نمایید. بار گیری و چیدمان لوازم در ماشین های حمل و نقل به گونه ای صورت می گیرد که کم ترین فشار روی لوازم شما باشد تا اثاثیه ی شما دچار آسیب نشوند و به گونه ای اصولی کنار هم چیده می شوند که شما می توانید میزان بیشتری از وسایل را تنها با یک وسیله نقلیه به مقصد برسانید.

وانت بار و نیسان بار شبانه روزی:

با توجه به اینکه امروزه افراد وقت کمی دارند اتوبار ها باید همه روزه و همه ساعته در دسترس باشند تا افراد بتوانند هر ساعتی را که مایل بودند جهت جابجایی وسایل خود انتخاب نمایند .مجموعه ی باربری بزرگ نیز به صورت بیست و چهار ساعته و همه روزه در کنار شماست تا هر زمان که مایل بودید برترین خدمات وانت بار و نیسان گیشا را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

مزایای انتخاب بزرگ بار :

 1. ۱_انتخاب ماشین برای جابجایی وسایل متناسب با حجم و وزن بار خود
 2. ۲_امکان استخدام کارگر باربری به تعداد دلخواه
 3. ۳_صرفه جویی در وقت و هزینه
 4. ۴_تخفیفات دوره ای ویژه تا سقف ۵۰ درصد
 5. ۵_پشتیبانی ۲۴ ساعته
 6. ۶_قیمت دهی ثابت تا پایان کار بدون دریافت انعام
 7. ۷_ارائه صفر تا صد خدمات باربری
 8. ۸_تعهد کاری بالا
 9. ۹_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی باربری
 10. ۱۰_برخورداری از کادر حرفه ای، اخلاق مدار و توانا
 11. ۱۱_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن، مسقف و موکت کاری شده
 12. ۱۲_ارائه ی خدمات بسته بندی وسایل همگام با برترین متد روز اروپا

کلام آخر:

یک انتخاب درست در زمینه باربری می تواند به شما کمک کند تا بدون استرس کلیه مراحل باربری را که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان اصولی وسایل در مقصد می شود را به راحتی آب خوردن و بدون دست زدن به حتی یک وسیله پشت سر بگذارید. در نتیجه اگر شما نیز مایل هستید بهترین انتخاب را در زمینه برگزیدن وانت بار و نیسان بار گیشا داشته باشید همین الان با ما تماس حاصل فرمائید تا با کیفیت ترین، ایمن ترین، ارزان ترین و سریع ترین خدمات جابجایی لوازم را کنار ما تجربه نمایید.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912