وانت بار اوین

برای جابجایی وسایل ما بهترین راه را برای شما در نظر داریم که با کم ترین هزینه و بالا ترین کیفیت ممکن آن ها را به مقصد برسانید .مجموعه ی درخشان تضمین بار با سال ها تجربه در کنار شماست تا از ابتدایی ترین مراحل باربری در کنار شما باشد .ایمنی اولین شرط کاری ما می باشد  چرا که مهم ترین پارامتر توجه و احترام به نیاز مشتری حفظ امنیت وسایل آن ها تا پایان مراحل کاری می باشد.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

ما جزو یکی از بهترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار اوین در تهران محسوب می شویم که به صورت بیست و چهار ساعته آماده ی خدمات رسانی هستیم .در نتیجه در هر زمانی که مایل بودید تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید. بی شک با یک بار انتخاب خدمات وانت بار تضمین بار به مشتری دائمی ما تبدیل می شوید.

متخصص حمل هر گونه وسیله:

ما به سبب برخورداری از کارکنان ماهر ،وسایل نقلیه ایمن و تمامی تجهیزات لازم جهت بسته بندی در وانت بار اوین آماده هستیم هر گونه وسیله ای را با ایمنی بالا به مقصد برسانیم. در نتیجه به هیچ عنوان لازم نیست نگران آسیب به لوازمتان حین جابجایی باشید چرا که هر گونه وسیله ای را متناسب با نوع، وزن و حجم بسته بندی و با دقت کامل بارگیری و آماده ی ارسال می نماییم .در نتیجه وقت را از دست ندهید و همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

نگران قیمت ها نباشید:

ما با تکیه بر جلب رضایت مشتری در تلاش هستیم تا با دریافت حداقل ترین سود ممکن ،قیمت دهی منصفانه و زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل در کنار تخفیفات دوره ای ویژه نازل ترین قیمت ها را در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.تضمین بار جزو یکی از منصف ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار در تهران می باشد که شما می توانید با کم ترین هزینه و بالاترین کیفیت به کمک پرسنل کارآزموده ی این مجموعه لوازم خود را به محل جدید انتقال دهید.

اسباب کشی بدون استرس:

ما با خدمت ویژه ی باربری با سرویس کامل در کنار شما هستیم که چنانچه وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی وسیله ای کلیه ی مراحل باربری را بی استرس پشت سر بگذارید. کارکنان ما قادر هستند از صفر تا صد خدمات جابجایی وسایل را که شامل بسته بندی، جابجایی، بارگیری و چیدمان اصولی لوازم در مقصد می شود کنار شما باشند .در نتیجه می توانید با انتخاب وانت بار اوین بدون استرس و راحت در یک چشم بر هم زدن کلیه ی مراحل باربری را پشت سر بگذارید.

برنامه ریزی دقیق:

برخی از افراد گمان می کنند که جابجایی وسایل تنها یک پروسه با فعالیت بدنی بالا می باشد که نیازی به برنامه ریزی در این زمینه وجود ندارد .اما بر خلاف تصور افراد جابجایی وسایل یک پروسه ی تخصصی و خطیری دارد که نیازمند برنامه ریزی دقیق می باشد چرا که ما اعتقاد داریم جابجایی وسایل هم می تواند یک روند آسان‌ و راحت را طی کند و همین طور می تواند به یک کابوس بزرگ تبدیل گردد .در نتیجه و با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم با رعایت ۳ مورد می توانید یک جابجایی وسایل آسان و بی درد سر را پشت سر بگذارید که شامل:

انتخاب یک اتوبار حرفه ای

استفاده از خدمات بسته بندی وسایل

انجام یک برنامه ریزی دقیق می شود.

چرا تضمین باز؟!!!

  1. ۱_قیمت دهی منصفانه
  2. ۲_ارائه ی خدمات بسته بندی حرفه ای متناسب با به روز ترین متد روز اروپا
  3. ۳_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  4. ۴_ارائه ی خدمات وانت بار اوین با کیفیت و سریع
  5. ۵_برخورداری از کادری حرفه ای ،دوره دیده ،توانا و اخلاق مدار
  6. ۶_برخورداری از مشاورین حرفه ای و رایگان
  7. ۷_ارائه ی صفر تا صد خدمات باربری
  8. ۸_برخورداری از وسایل حمل و نقل ایمن ،مسقف و موکت کاری شده
  9. ۹_دارای مجوز رسمی از اتحادیه ی صنف حمل و نقل

کلام آخر:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم اگر مایل هستید در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت های استثنایی در کنار پرسنل توانا کلیه ی وسایل خود را به مقصد برسانید همین الان تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید تا درست در زمان مقرر شده خود را به شما برسانیم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912