نیسان بار و وانت بار پاسداران

سختی های جابجایی وسایل ذهنتان را مشغول کرده؟؟؟؟

چند وقت دیگر قرار است اسباب کشی کنید ولی وقت کافی برای انجام تمام کار ها را ندارید؟!!!

استرس آسیب به وسایل ارزشمندتان شما را بیش از پیش نگران ساخته؟؟!!!!

اگر جوابتان به تمامی سوالات فوق مثبت است به هیچ عنوان دیگر لازم نیست نگران باشید چرا که ما یک تیم حرفه ای و بزرگ در زمینه ی جابجایی وسایل هستیم که با برخورداری از بیش از ۱۴ سال تجربه ی کاری درخشان قادر هستیم تمامی سختی های جابجایی وسایل را از دوشتان برداریم.بزرگ بار با برخورداری از کارکنان حرفه ای، توانا و اخلاق مدار،تجهیزات به روز و پیشرفته، وسایل حمل و نقل ایمن و موکت کاری شده در کنار شماست تا از صفر تا صد خدمات باربری را با ویژگی های متمایز در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

ماه عسل سال ها در کنار شما بودن تجربیات ارزشمندی در جهت ارتقای کیفیت کاری برای ما به ارمغان آورده که قادر هستیم رضایت صد در صدی شما عزیزان را طی جابجایی وسایل جلب نماییم .در نتیجه و با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم چنانچه نیازمند خدمات نیسان بار و وانت بار پاسداران هستید فقط کافیست با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید.

راحتی در باربری با بزرگ بار:

از آغاز فعالیت تا کنون تنها هدف ما ایجاد آسایش و راحتی در زمینه ی جابجایی هر گونه وسیله ای برای تمامی مشتریانمان بوده است به همین خاطر تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا همواره شاهد ارتقای سطح کیفی ارائه خدماتمان باشید .با مجموعه ی ما که برترین خدمات نیسان بار و وانت بار پاسداران را ارائه می دهد می توانید از صفر تا صد کلیه ی خدمات جابجایی وسایل را که شامل جابجایی، بسته بندی، بارگیری و چیدمان اصولی وسایل در مقصد می شود را به راحتی آب خوردن پشت سر بگذارید فقط کافیست تلفن را بردارید و با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

ارزان و با کیفیت:

قیمت دهی جابجایی وسایل یکی از حساس ترین مقوله های باربری می باشد چرا که عوامل زیادی در این زمینه تاثیر گذار است اما مجموعه ی نیسان بار پاسداران در تلاش است تا با دریافت حداقل ترین سود ممکن،قیمت دهی زیر نظر اتحاديه صنف حمل و نقل همراه تخفیفات دوره ای ویژه منصفانه ترین قیمت ها را در ازای با کیفیت ترین خدمات در اختیار شما عزیزان قرار دهد .با افزایش روز افزون تورم و  افزایش اجاره نشینی ما تماس تلاش خود را به کار می گیریم تا نازل ترین قیمت ها را بدون دریافت انعام و در کنار عدم تغییر قیمت ها تا پایان باربری در اختیار مشتریان خود قرار دهیم در نتيجه چنانچه مایل هستید یک جابجایی وسایل ارزان و با کیفیت را پشت سر بگذارید با ما در مجموعه ی درخشان بزرگ بار تماس حاصل فرمائید.

اولین اقدام جابجایی وسایل:

برای اینکه ما شاهد یک جابجایی وسایل ایمن و بدون وارد شدن آسیب به وسایلمان باشیم اولین قدم انجام اصولی بسته بندی لوازم با کمک تجهیزات به روز و پیشرفته می باشد.کارکنان دوره دیده ی وانت بار پاسداران به کمک تجهیزاتی همچون لایف پک ها ، ساک های حاوی پشم شیشه، پک های استریل و ضد عفونی شده،چسب اسکات پهن،کارتن های مقاوم ۵ لایه ، کارتن های رگال دار،ضد ضربه ها  ،لیبل،کیسه های مخصوص حباب دار، پتو ،موکت،چادر، روزنامه باطله و ….. قادر هستند امنیت وسایل شما را تا پایان باربری تضمین نمایند .در نتیجه وقت را از دست ندهید و همین الان با ما تماس حاصل فرمائید.

گزینه مطمئن باربری:

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که هر شرکت ارایه دهنده ی خدمات نیسان بار و وانت بار پاسداران باید در اختیار مشتریان خود قرار دهد ارائه ی بیمه نامه ی باربری می باشد. در همین راستا باربری بزرگ نیز بعد از صادر شدن بارنامه ،بيمه نامه ای صادر می کند که سلامت تمامی وسایل شما را تا پایان باربری تضمین نماید و با این ویژگی دیگر به هیچ عنوان لازم نیست نگران آسیب به وسایلتان در حین جابجایی باشید چرا که اگر خسارتی به لوازم شما وارد گردد شرکت موظف است کلیه خسارت وارده را جبران نماید .در نتيجه با خیال راحت تلفن را بردارید و با ما تماس حاصل فرمائید.

 

کارکنان حرفه ای بزرگ بار:

بی شک پایه های هر مجموعه ای را افراد که در آن مجموعه خدمت می نمایند تشکیل می دهند به همین خاطر و با تکیه بر همین بینش ما در نیسان بار پاسداران تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا از میان افراد حرفه ای  ،اخلاق مدار، مسؤلیت پذیر، توانا و متعهد بهترین ها را گلچین نماییم تا ماه عسل ارائه ی تمامی خدماتمان برای شما عزیزان کاملا رضایت بخش باشد. کارکنان ما وسایل شما را همچون وسایل خود می دانند به همین خاطر در حفظ و نگهداری از آن ها تمامی تلاش خود را به کار می گیرند.

ماشین های حمل و نقل ایمن:

بی شک یکی از وجه تمایز مجموعه ی ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار و وانت بار پاسداران برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن و به روز می باشد.در مجموعه ی ما کلیه ی ماشین های حمل و نقل از نظر فنی سالم هستند و از طرف دیگر کف تمامی نیسان بار ها و وانت بار ها با موکت های ضخیم پوشیده شده است تا در حین جابجایی وسایل هیچ گونه آسيبی به وسایل شما وارد نگردد .

اعزام فوری وانت بار و نیسان بار:

امروزه زمان یکی از بزرگترین داشته های در دست بشر می‌باشد، به همین خاطر تمام تلاش مجموعه ی ارائه دهنده نیسان بار پاسداران بر این است تا از هرگونه اتلاف وقت در زمینه باربری جلوگیری نماید، چرا که با تغییر زندگی افراد،آن ها دیگر وقت زیادی ندارند تا به جابجایی وسایل خود اختصاص دهند به همین خاطر چنانچه شما مایل هستید یک بار بری باکیفیت سریع و ارزان را تجربه نمایید انتخاب مجموعه خدمات رسانی  بزرگ بار بی شک بهترین گزینه می باشد چرا که بعد از تماس شما عزیزان پرسنل نزدیک ترین شعبه به سرعت به محل اعزام می شوند تا تمام مراحل باربری را با کیفیت بالا در اختیار شما عزیزان قرار دهند. در نتیجه هم اکنون تلفن را بردارید و با مشاوره رایگان ما تماس حاصل فرمایید تا در یک چشم به هم زدن از صفر تا صد باربری را پشت سر بگذارید.

چرا باربری بزرگ؟؟!!!!!!

  1. ۱_قیمت دهی منصفانه، همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  2. ۲_برخورداری از پرسنل توانا، کار آزموده و مسئولیت پذیر
  3. ۳_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  4. ۴_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن، متنوع، مسقف و موکت کاری شده
  5. ۵_ارائه ی خدمات بسته بندی به روز و پیشرفته
  6. ۶_ارائه ی خدمات باربری به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل
  7. ۷_برخورداری از کارشناسان ویژه جهت نظارت بر تمام مراحل باربری
  8. ۸_ارائه ی خدمات باربری با سرعت و دقت بالا
  9. ۹_ارائه ی خدمات وی ای پی به در خواست مشتریان عزیز
  10. ۱۰_برخورداری از مشاورین رایگان،مسئولیت پذیر و صادق

پایان بخش مطالب:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم چنانچه مایل هستید یک جابجایی وسایل ایمن  ،بی دردسر، سریع و ارزان را در کنار برترین پرسنل کاری ،وسایل نقلیه ایمن و تجهیزات به روز و پیشرفته پشت سر بگذارید فقط کافیست انتخاب شما مجموعه ی درخشان باربری بزرگ باشد که بیش از ۱۴ سال است در کنار شماست و برترین خدمات نیسان بار و وانت بار را در سراسر تهران در اختیار شما عزیزان قرار می دهد.تنها فاصله ی ما با شما یک تماس است پس وقت را از دست ندهید تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا کارکنان ما همراه ایمن ترین وسایل نقلیه درست در زمان مقرر شده در محل حاضر گردند.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912