نیسان بار و وانت بار شیان

باربری و ایمنی دو مقوله ی کاملا مرتب به هم هستند چرا که شاید شما  هم بارها شاهد کیفیت کاری پایین برخی از مجموعه های ارائه دهنده ی خدمات باربری بوده اید که نه تضمین کیفیت داشتند و نه تضمین قیمت و نه حتی به زمان و وقت مشتریان خود ارزشی قائل بودند و ماه عسل ارائه ی خدمات باربری چنین افرادی قطعه دردسر های زیادی را به دنبال خواهد داشت، به همین خاطر ما  اعتقاد داریم اولین قدم جهت جابجایی وسایل انتخاب یک مجموعه ی ارائه دهنده ی حرفه ای خدمات باربری می باشد که قادر باشد تمامی سختی های جابجایی وسایل را از دوش شما عزیزان بر دارد .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

شما می توانید جهت جابجایی وسایل به سر خیابان بروید و اولین وانت بار و نیسان بار را جهت جابجایی وسایل خود انتخاب کنید اما آیا این راه تضمینی را جهت امنیت لوازم شما تا پایان باربری پیش رویتان قرار می دهد!!!!!!!صد البته جواب این سوال منفی می باشد.در نتیجه بهترین راه جهت جابجایی ایمن وسایل استفاده از خدمات نیسان بار و وانت بار شیان باربری بزرگ می باشد .

بهترین در باربری:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم اگر مایل هستید یک جابجایی وسایل ایمن و تضمینی را در کوتاه ترین زمان ممکن پشت سر بگذارید بهترین انتخاب برای شما نامی آشنا و با سابقه یعنی نیسان بار و وانت بار شیان باربری بزرگ می باشد که با برخورداری از بیش از ۱۴ سال تجربه ی کاری درخشان  کارکنان توانا و آموزش دیده ،تجهیزات به روز و پیشرفته در کنار ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی کاملا رسمی قادر است با کیفیت ترین خدمات نيسان بار و وانت بار را در سراسر تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهد. جهت ارتباط با ما فقط کافیست با شماره تلفن های درج گشته در این صفحه تماس حاصل فرمائید.

 

امنیت در باربری:

ضمانت ما کیفیت کاری بالای کارکنان این مجموعه می باشد .باربری بزرگ با تکیه بر دانش کاری کارکنان و برخورداری از تجهيزات کامل و پیشرفته قادر است هر گونه وسیله ای را به ایمن ترین حالت ممکن بسته بندی و آماده ی ارسال نماید .ما در این مبحث به برخی از این تجهیزات اشاره می نمایم.

لایف پک ها و کارتن های رگال دار

پک های استریل و ضد عفونی شده

کارتن های مقاوم ۵ لایه

چسب اسکات پهن

سلفون

ضد ضربه ها

کیسه های مخصوص حباب دار

لیبل

ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه

روزنامه باطله

پتو ،موکت ،طناب و ….

سریع ترین نیسان بار و وانت بار شیان:

باربری بزرگ تنها یک نام نیست بلکه با برخورداری از شعبات فعال در سراسر تهران جزو یکی از بزرگ ترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات نیسان بار و وانت بار در سطح تهران دسته بندی می گردد و همین ویژگی بزرگ‌ بار باعث شده که همیشه در همسایگی شما جهت خدمات رسانی آماده باشد و شما با انتخاب ما دیگر لازم نیست ساعت های طولانی را به انتظار کارگران باربری باشید چرا که پرسنل ما همراه ایمن ترین وسایل نقلیه بدون فوت وقت درست در زمان مقرر شده در محل حاضر می گردند و وسایل شما را با مهارت بالایی که دارند در کوتاه ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر شما عزیزان می رسانند .

کم ترین تعرفه:

ما در راستای ارائه ی خدمات نیسان بار شیان سعی می‌نماییم علاوه بر ارائه ی با کیفیت ترین خدمات جابجایی وسایل منصفانه ترین قیمت ها را نیز در اختیار مشتریان خود قرار دهیم .در همین راستا با دریافت حداقل ترین سود ممکن، قیمت دهی منصفانه و ارائه تخفیفات دوره ای ویژه به عنوان یکی از منصف ترین شرکت های ارائه  دهنده ی خدمات وانت بار و نیسان بار  در سطح تهران شناسایی  می شویم .فقط کافیست یک بار کیفیت جابجایی وسایل ارائه شده توسط ما را در کنار قیمت های استثنایی با سایر شرکت های باربری مقایسه کنید ،دقیقا در همین نقطه می باشد که شما به مشتری دائمی بزرگ بار تبدیل خواهید شد.

نکات طلایی باربری:

  1. ۱_سازمان دهی وسایل به وسیله ی بسته بندی
  2. ۲_نگه داری مدارک مهم نزد خود
  3. ۳_کارها ی اسباب کشی را دقیقه ی ۹۰ انجام ندهید
  4. ۴_روی کارتن ها برچسب بزنید تا از محتویات داخلی آن آگاه باشید
  5. ۵_آخرین کارتن اسباب کشی آخرین کارتن تخلیه باشد که شامل ضروری ترین وسایل شما می باشد که بعد از رسیدن به مقصد باید از آن ها استفاده کنید .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912