نیسان بار درکه

از سختی های جابجایی وسایل خود خسته شده اید؟!!!

حوصله ی درد سر های زیاد جابجایی وسایل را ندارید؟!

هزینه های  جابجایی وسایل زیاد است؟!!

وقت کمی دارید و نمی دانید چگونه باید تمام مراحل باربری را پشت سر بگذارید؟!!!

شماره های تماس با ما :

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

اگر جوابتان به تمامی سوالات فوق مثبت می باشد پیشنهاد ما به شما این است که تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا برترین راه جابجایی وسایل را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.نیسان بار درکه که توسط ناوگان مجهز باربری بزرگ ارائه می گردد پیشنهاد ویژه ی ما به شماست،چرا که مجموعه ی درخشان باربری بزرگ با سال ها تجربه و برخورداری از کارکنان کارآزموده و حرفه ای می تواند لوازم شما را بدون آسیب به مقصد مورد نظرتان برساند.

بزرگ‌ ترین اتوبار پایتخت:

مجموعه ارائه دهنده نیسان بار درکه یکی از بزرگترین و مجهزترین اتوبار ها در سطح  تهران می باشد که با برخورداری از بیش از ۱۳ سال سابقه ی کاری درخشان توانایی حمل هر گونه وسیله ای اعم از لوازم ادرات،شرکت ها منازل،مدارس،حمل تخصصی جهیزیه عروس و بسیاری از موارد دیگر را دارد .در نتیجه چنانجه شما نیز قصد جابجایی هر گونه وسیله ای را دارید فقط کافیست با مجهز ترین اتوبار در سطح تهران یعنی باربری بزرگ تماس حاصل فرمایید تا برترین خدمات باربری را در یک چشم بر هم زدن در اختیار داشته باشید.

کم ترین قیمت نیسان بار:

اگر قیمت‌های جابجایی وسایل و باربری برای شما بسیار مهم است و مایل هستید در هزینه‌های جابجایی وسایل صرفه جویی نمایید بهترین انتخاب برای شما مجموعه ی ارائه دهنده نیسان بار درکه می باشد چرا که باربری بزرگ با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی منصفانه و همچنین زیر نظر اتحادیه صنف حمل و نقل منصفانه ترین  نرخ های باربری را برای شما در نظر گرفته است. در نتیجه شما با انتخاب این مجموعه نه تنها خدمات با کیفیت را دریافت می نمایید بلکه با پرداخت نازل ترین  قیمت می توانید لوازم خود را به مقصد مورد نظرتان برسانید.

رایگان قیمت بگیرید  :

در مجموعه ارائه دهنده ی نیسان بار درکه مشاورین مسئولیت‌پذیر و صادقی حضور دارند که شما می توانید با آن ها به صورت رایگان تماس حاصل فرمایید تا بتوانند پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند .هم چنین شما می توانید در انتخاب زمان مناسب جهت جابجایی سریع لوازم تان از آن ها کمک بگیرید چرا که مشاورین ما با توجه به سابقه و تجربه ای که دارند به شما ساعت های کم ترافیکی را معرفی می‌ کنند که بتوانید به راحتی و با سرعت بالا لوازم خود را به مقصد مورد نظرتان برسانید .در نتیجه چنانچه شما نیز هرگونه سوالی در رابطه با جابجایی لوازم دارید می توانید با مشاورین رایگان مجموعه باربری بزرگ تماس حاصل فرمایید تا رهنمای شما در زمینه ی تجربه ی یک جابجایی بی درد سر باشند.

ایمنی بالا در جابجایی:

یکی از عمده‌ترین نگرانی‌های افرادی که قصد جابجایی وسایل خود را دارند احتمال آسیب به آنها طی جابجایی می باشد. اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که اگر شما به مجموعه ارائه دهنده نیسان بار درکه اعتماد نمایید آنها به بهترین شکل ممکن لوازم شما را متناسب با علم روز دنیا بسته بندی و آماده ارسال می نمایند. آن ها با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته که شامل چسب اسکات پهن، سلفون،کیسه های مخصوص حباب دار،کارتن های مقاوم چند لایه، کارتن های رگال دار،لایف پک ها ،ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه،پک های ضد عفونی شده، وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، فوم ضربه گیر و …. می شوند قادر هستند ایمنی لوازم شما را تضمین نمایند و احتمال آسیب به لوازمتان را به صفر برسانند‌‌.

۱۰ ویژگی برتر باربری بزرگ:

  • ۱_قیمت دهی منصفانه، همراه ضمانت عدم تغییر قیمت ها
  • ۲_برخورداری از پرسنل توانا، کار آزموده و مسئولیت پذیر
  • ۳_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
  • ۴_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن، متنوع، مسقف و موکت کاری شده
  • ۵_ارائه ی خدمات بسته بندی به روز و پیشرفته
  • ۶_ارائه ی خدمات باربری به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل
  • ۷_برخورداری از کارشناسان ویژه جهت نظارت بر تمام مراحل باربری
  • ۸_ارائه ی خدمات باربری با سرعت و دقت بالا
  • ۹_ارائه ی خدمات وی ای پی به در خواست مشتریان عزیز
  • ۱۰_برخورداری از مشاورین رایگان،مسئولیت پذیر و صادق

شماره های تماس با ما :

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912