وانت بار شمال تهران

با توجه به اینکه که اکنون وارد این صفحه شده اید ، به احتمال زیاد به دنبال یک ناوگان مجهز جهت ارائه مجموعه خدمات وانت بار شمال تهران هستید باید خدمتتان عرض نمایم که بهترین گزینه ی پیشنهادی ما برای شما عزیزان که قصد جابجایی وسایل خود را به آسانترین، ایمن ترین و ارزان ترین روش ممکن دارید باربری بزرگ با برخورداری از بیش از ۱۳ سال سابقه ی درخشان ارائه خدمات وانت بار شمال تهران می باشد .نمی توان ویژگی مشخصی را برای این مجموعه پر توان که توانسته در طی این سال ها رضایت صددرصدی تمامی مشتریان خود را جلب نماید در نظر گرفت چرا که این مجموعه نه تنها با کیفیت‌ترین خدمات نیسان بار و وانت بار شمال تهران را در سطح تهران در اختیار شما قرار می دهد بلکه با بهره گیری از کادری مجرب ،تجهیزات به روز و پیشرفته ،قیمت دهی ارزان ،سرعت بالای جابجایی وسایل و ضمانت تمام خدمات در کنار شماست تا بهترین تجربه ی استفاده از خدمات باربری را در کنار این مجموعه تجربه نمایید. راه های ارتباطی  با ما نیز بسیار راحت می باشد مشاورین رایگان باربری بزرگ منتظر شما هستند تا با یک تماس فاصله ها را بشکنند و برترین خدمات باربری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

تعرفه های ارزان:

شعار مجموعه ی باربری بزرگ مشتری مداریست به همین خاطر در تمام مراحل ارائه خدمات وانت بار شمال تهران اولویت را مشتریان خود قرار می‌دهد. در همین راستا باربری بزرگ یکی از منصف ترین  اتوبارهای مجهز در سطح تهران می باشد که نازل ترین قیمتها را برای خدمات باربری که  ارائه می‌دهد در نظر می‌گیرد. چنانچه شما نیز جزو افرادی هستید که به دلایل مختلف به دفعات متعدد مجبور هستید لوازم خود را از محلی به محل دیگر جابجا نمایید و هزینه‌های باربری در کنار کیفیت ارائه خدمات برای تان در اولویت است انتخاب باربری بزرگ برای شما بهترین گزینه می باشد ،چرا که با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی زیر نظر اتحادیه صنف حمل و نقل در کنار شماست تا نازلترین قیمتها را در اختیارتان قرار دهد پس با ما تماس حاصل فرمایید تا یک باربری مقرون به صرفه و با کیفیت را همین الان در اختیار داشته باشید.

۳۰٪تخفیف ویژه مشتریان:

شگفتانه ای  دیگر از  مجموعه ارائه دهنده وانت بار شمال تهران در کنار  قیمتهای منصفانه ای که ارائه می دهد !!!!۳۰ درصد تخفیف ،ویژه ی مشتریان دائمی این مجموعه .در نتیجه اگر جزو مشتریان دائمی مجموعه باربری‌بزرگ هستید و یا حتی مایلید از ۳۰ درصد تخفیف بیشتر بهره مند شوید پیشنهاد می کنم شما نیز همچون مشتریان ما به این مجموعه اعتماد نمایید تا شامل ۳۰ درصد تخفیف ویژه باشید. تلفن را بردارید و همین الان جزو یکی از مشتریان دائمی این مجموعه شوید تا در باربری های آینده ۳۰ درصد تخریب بیشتر شامل حالتان شود.

تضمین قیمت:

شما در کنار ما به هیچ عنوان دیگر نگران افزایش قیمت‌ها در پایان باربری نباشید .شاید بارها برایتان پیش آمده باشد که اتوبار ها در ابتدای باربری یک قیمتی را عنوان می‌کنند اما در انتهای فرایند باربری قیمت‌ها را با بهانه‌های مختلف افزایش می‌دهد اما تیم تخصصی باربری بزرگ که برترین خدمات وانت بار شمال تهران را ارائه می دهد به شما این تضمین را می‌دهد که قیمت‌های باربری ما از ابتدا تا انتهای باربری هیچگونه تغییری نمی کند و شما همان قیمتی را که در ابتدای باربری توسط مشاورین ما در اختیارتان گذاشته شده است پرداخت می‌نمایید.

مزایای استفاده از اتوبار ها:

شاید شما نیز  جزو آن دسته از افرادی هستید که گمان می کنید جا به جای وسایل تخصص خاصی نمی خواهد و می توانید به تنهایی و یا به کمک اقوام تان این مرحله را به راحتی و بدون دردسر پشت سر بگذارید!!!!! اما باید خدمتتان عرض کنم باربری نیز همچون مشاغل دیگر نیاز به تخصص و افراد متخصص دارد چرا که اگر یکی از مراحل باربری به خوبی انجام نگیرد خسارت های جبران ناپذیری به بار می ایدکه موجب پشیمانی برای شما عزیزان می شود .برای مثال اگر بلند کردن لوازم اصولی صورت نگیرد موجب می‌ گردد به ستون فقرات و یا زانوهای شما آسیب های جبران ناپذیری وارد شود و یا اگر جابجایی لوازم و بسته بندی آنها اصولی  صورت نگیرد و در این حین  به یکی از لوازم قیمتی شما حتی کوچکترین آسیبی نیز وارد شود، مجبور می شوید هزینه های زیادی را صرف خرید مجدد آن وسیله نمایید. در نتیجه و جهت جلوگیری این هزینه ها بهترین راهکار این است که شما به یک اتوبار مطمئن اعتماد نمایید تا از صفر تا صد خدمات وانت بار شمال تهران را برایتان با کیفیت و بی‌دردسر انجام دهد.

 

جابجایی وسایل تخصص ماست:

همانطور که پیشتر نیز به این موضوع اشاره نمودم جابجایی وسایل تخصص خاص خود را می‌خواهد و مجموعه ارائه دهنده وانت بار شمال تهران با برخورداری از نیروهای متخصص در اختیار شما است تا هرگونه وسیله ای را برای تان جابجا نماید در نتیجه چنانچه قصد جابجایی هرگونه وسیله را دارید سنگین یا سبک فرقی نمی‌کند با ما تماس حاصل فرمایید تا در ایمن ترین حالت ممکن آنها را به مقصد مورد نظرتان برسانیم. برخی از لوازمی که حمل می‌نماییم عبارتند از:

وسایل منزل

وسایل ادارات

وسایل شرکت ها

وسایل کار خانه

وسایل مدارس

حمل جهیزیه ی عروس

حمل لوازم سالمندان با روش های‌ نوین

حمل وسایل سنگین

حمل وسایل حساس و شکستنی

و…….

بسته بندی به روز و حرفه ای:

یک راه اصولی جهت جلوگیری از آسیب به لوازمتان بسته بندی می باشد که نه تنها از آسیب به لوازمتان جلوگیری می کند بلکه موجب می شود لوازمتان جای کم تری را اشغال نمایند و شما مجبور نشوید وسایل نقلیه متعدد و یا با مصرف سوخت بالا جهت حمل وسایلتان تهیه نمایید. تجهیزاتی که ما همراه خود جهت بسته بدی وسایل داریم شامل وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری،لایف پک ها، کارتون های رگال دار،کارتن های مقاوم ۵ لایه، سلفون،طناب،روزنامه باطله، چسب اسکات پهن،کیسه های مخصوص حباب دار، ساک های مخصوص حباب دار ضد عفونی شده حاوی پشم شیشه،پک های استیریل و …..

نکات اصولی باربری :

۱_یکی از اولین عوامل تاثیر گذار در قیمت ها تناژ بار یا وزن وسایل می باشد در نتیجه پیشنهاد ما جهت کاهش هزینه ها و تجربه ی راحتی در یک جابجایی کنار گذاشتن وسایل بلا استفاده است .در نتیجه قبل از هر گونه جابجایی، وسایل خود را تفکیک کنید و لوازمی را که دیگر نیاز ندارید کنار  بگذارید تا وزن وسایل و قیمت های یک باربری به حد چشم‌ گیری کاهش یابد.

۲_دومین توصیه ی ما استفاده از خدمات بسته بندی می باشد چرا که اگر لوازم شما به صورت اصولی بسته بندی شود نه تنها به آن ها آسیب وارد نمی شود و دیگر لازم نیست هزینه های زیادی جهت خرید مجدد آن ها صرف نمایید بلکه باعث می شود شما تنها با یک نیسان بار پاسداران وسایل بیشتر را جابجا کنید و نیار به وسایل نقلیه ی متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر نداشته باشید .

۳_کاهش هزینه باربری و اسباب کشی منزل با انتخاب زمان مناسب.همانطور که می دانید اکثر اسباب کشی ها و باربری ها به آخر هفته موکول می شوند که با افزایش تقاضا و افزایش حجم کاری و دشواری در حمل و نقل هزینه ها تا حدودی افزایش پیدا می کند.بنابراین اگر برای اسباب کشی منزل و باربری نیازی به تاریخ مشخصی ندارید درخواستتان را در اواسط هفته یا روزهای عادی ثبت کنید.

بهترین باربری تهران:

نام باربری بزرگ همیشه به عنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار شمال تهران خوش درخشیده چرا که باربری بزرگ با سال ها ی طولانی ارائه ی خدمات و در کنار شما بودن به خوبی با نیاز شما عزیزان در زمینه ی باربری آشنایی پیدا کرده و به همین خاطر توانسته هر روز خدمتی برتر از گذشته را در اختیار مشتریان عزیز خود قرار دهد،از طرفی یکی از مهم ترین دلایل اینکه اتوبار مجهز باربری بزرگ جزو برترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات جابجایی وسایل محسوب می گردد این است که مجموعه ی درخشان ما مفتخر به کسب رضایت صد در صدی تمام مشتریان خود طی سال های ارائه ی خدمات شده است در نتیجه وقت را از دست ندهید و جهت تجربه ی یک جابجایی ارزان و بی دغدغه با ما تماس حاصل فرمائید.

اتوبار شبانه روزی :

ما به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل کنار شما هستیم تا بتوانید با خیال راحت هر ساعتی از شبانه روز را که مایل هستید برای جابجایی وسایل خود انتخاب نمایید .ققط کافیست تلفن را بردارید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برترین خدمات وانت بار شمال تهران را در اختیار داشته باشید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ها:

در مبحث عوامل زیادی تاثیرگذار است که شما با شناخت آنها می توانید در هزینه ها صرفه جویی نمایید و در ادامه به برخی از آنها اشاره می نمایم تا شما بتوانید یک باربری اصولی را کنار ما با آگاهی و علم کافی پشت سر بگذارید.

 • ۱_تناژ بار یا همان وزن وسایل یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت های وانت بار شمال تهران می باشد.
 • ۲_تعداد طبقات موجود
 • ۳_فاصله ی بین مبدا تا مقصد
 • ۴_تعداد کارگران در خواستی
 • ۵_تعداد و نوع وسیله ی حمل و نقل در خواستی
 • ۶_استفاده از خدمات بسته بندی
 • ۷_بارنامه و بیمه نامه ی باربری

حمل جهیزیه نو عروس:

یکی از حساس ترین جابه‌جایی هایی که در هر اتوباری صورت می‌گیرد جابجایی جهیزیه نوعروس ها می باشد . در همین راستا باربری بزرگ تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا با اصولی ترین روش و با بهره گیری از تجهیزات نوین و در کمال دقت و آرامش این مهم را به بهترین شکل ممکن برای شما مشتریان عزیز انجام دهد .در نتیجه چنانچه در روزهای آغازین زندگی دغدغه ها و مشغله های زیادی دارید جابه‌جایی جهیزیه را به ما بسپارید تا صفر تا صد این کار را که شامل بسته بندی ،جابجایی بارگیری و چیدمان لوازم نو عروس مطابق با میل و خواسته آنها می‌باشد بسپارید تا شما بتوانید با خیال راحت به کارهای مهم دیگر بپردازید و به بهترین شکل ممکن آنها را انجام دهید.

صفر تا صد باربری با ما:

چنانچه وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی  وسیله ای تمام مراحل باربری را در یک چشم به هم زدن پشت سر بگذارید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات باربری با سرویس کامل وانت بار شمار تهران می باشد .شما با انتخاب این ویژگی تمام مراحل باربری را به راحتی با کیفیت و ایمنی بالا پشت سر خواهید گذاشت در نتیجه وقت را از دست ندهید و با ما تماس حاصل فرمائید تا‌ بی دغدغه تمام لوازم خود را به مقصد برسانید.

رانندگان ماهر:

یکی از ویژگی های برتر مجموعه ی باربری بزرگ  برخورداری از رانندگان حرفه ای و راه بلد می باشد که قادر هستند بدون هیچ آسیبی لوازم شما را به مقصد مورد نظرتان برسانند .آن ها حتی طی مسیر چندین بار لوازم شما را چک می کنند تا از سالم و محکم بودن وسایل شما در جای خود اطمینان حاصل نمایند. رانندگان مجموعه ی باربری بزرگ   بسیار با تجربه می باشند و شما می توانید با خیال راحت جابجایی وسایل خود را به آن ها بسپارید.

کادری مجرب و حرفه ای:

یکی از ویژگی‌های بارز و ممتاز مجموعه ارائه دهنده وانت بار شمال تهران برخورداری از کادری مجرب و حرفه ای می باشد که از حس مسئولیت پذیری بالایی برخوردار هستند و شما با انتخاب باربری بزرگ کارکنان مجرب، توانا، اخلاق‌مدار و با‌تجربه را در اختیار خواهید داشت .انتخاب پرسنل در مجموعه باربری بزرگ یک مرحله حساس به حساب می‌آید به همین خاطر مدیریت این مجموعه با وسواس و دقت بالا تمامی کارکنان خود را انتخاب می نماید تا ماه عسل این دقت و پیگیری خدمتی نوین و برتر باشد که در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

۱۰ ویژگی برتر باربری بزرگ:

 • ۱_ارایه خدمات باربری به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
 • ۲_برخورداری از کارکنان مجرب و توانا
 • ۳_برخورداری از وسایل حمل و نقل ایمن و به روز
 • ۴_برخورداری از تجهیزات پیشرفته
 • ۵_برخورداری از مشاورین رایگان
 • ۶_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی باربری
 • ۷_دارای مجوز رسمی اتحادیه ی صنف حمل و نقل
 • ۸_ارائه ی برترین خدمات بسته بندی
 • ۹_برخورداری از کارشناسان و ناظران
 • ۱۰_ارائه ی خدمات با کیفیت و سریع

جمع بندی نهایی:

با تشکر از وقتی که تاکنون در اختیار ما قرار داده اید و با توجه به آنچه که خدمتتان عرض کردم چنانچه مایل هستین برترین خدمات باربری را در کنار قیمت های باورنکردنی کادری مجرب و حرفه ای در اختیار داشته باشید انتخاب  مجموعه خدمات وانت بار شمال تهران که توسط  باربری بزرگ ارائه می گردد بهترین و هوشمندانه ترین گزینه می باشد در نتیجه تلفن‌ را بردارید و همین الان با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمایید .