نیسان بار ایوانک

برای اینکه از دردسرهای جابجایی وسایل خلاص شوید و بتوانید یک تحول عظیم در سیستم حمل و نقل خود ایجاد نمایید به شما پیشنهاد می کنم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا با نازلترین قیمت ها و با کیفیت برتر بتوانید وسایل خود را با یک نیسان بار ایوانک که به تجهیزات روز دنیا مجهز شده است جابجا نمایید. همیشه اولین قدم در هر کاری انتخاب یک مجموعه برتر جهت ارائه  خدماتیست که مد نظر دارید می باشد ،در زمینه‌ی جابجایی وسایل نیز اولین قدم انتخاب درست و اصولی یک اتوبار مجهز در سطح تهران می باشد .ما به همین خاطر امروز در کنار شماییم تا برترین شرکت ارائه دهنده خدمات نیسان بار و وانت بار را در سراسر تهران و حومه خدمت شما معرفی نماییم .باربری بزرگ پیشنهاد ویژه ما به شماست.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

حمل تضمینی بار در کوتاه ترین زمان:

یکی از نیاز های امروزه افراد به جهت افزایش مشغله ها و درگیری های زندگی مدرن نیاز به سرعت بالای جابجایی لوازم می‌باشد. اما خیالتان راحت مجموعه باربری بزرگ با بیش از ۱۳ سال سابقه ارائه خدمات نیسان بار ایوانک در کنار شماست تا با بهره‌گیری از برترین و ایمن ترین وسایل نقلیه و همچنین رانندگان کاربلد و باتجربه می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن  و در ایمن ترین حالت لواز شما را به هر مقصدی که مایل باشید برساند .یکی از ویژگی‌های مثبت نیسان بارها سرعت جابجایی وسایل با آنها و مصرف سوخت کمشان می باشد در نتیجه شما با انتخاب یک نیسان بار در کنار سرعت بالای جابجایی ،نازل ترین قیمت ها را نیز تجربه خواهید کرد.

جابجایی آسان و ارزان:

اگر جزو کسانی می باشید که به دلایل مختلف مجبور هستید به دفعات متعدد لوازم خود را به محل جدید منتقل نمایید و در صدد این می باشید که آسان و ارزان این کار را انجام دهید که مقرون به صرفه نیز باشد باربری بزرگ که برترین خدمات نیسان بار ایوانک را ارائه می‌دهد هوشمندانه ترین انتخاب برای شما می باشد چرا که این مجموعه جزو یکی از منصف ترین اتوبار ها در سطح تهران می باشد که قیمت دهی منصفانه این مجموعه و دریافت حداقل سود ممکن باعث شده شما نازلترین قیمت ها را در ازای دریافت کیفیت برتر پرداخت نمایید.در نتیجه اگر قیمت های یک باربری در کنار کیفیت ارائه خدمات بریتان مهم می باشد ما را انتخاب نمایید .

روند کاری‌ باربری بزرگ:

  • ۱_جداسازی وسایل و دسته بندی هر گروه از اثاثیه در مبدا
  • ۲_بسته بندی جداگانه تمام وسایل با روش های فوق پیشرفته
  • ۳_حمل مطمئن و سریع اسباب و اثاثیه از محل مورد نظر و چیدمان وسایل داخل ماشین های مسقف باربری
  • ۴_حمل اثاثیه از داخل ماشین به محل جدید
  • ۵_خارج کردن وسایل از پوشش بسته بندی
  • ۶_چیدمان وسایل در محل جدید طبق نظر و خواست مشتریان عزیزمان

چرا شکستن؟!!!

ما نیسان بار ایوانک را بدون هیچ گونه خللی در هیچ کدام از مراحل باربری برای تمام مشتریان ارائه می دهیم ،چرا که با در دست داشتن تمام تجهیزات لازم که شامل ،وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری،کیسه های حباب دار ،کارتن های مقاوم ۵ لایه،ساک های زیب دار مخصوص حاوی پشم شیشه و ضد عفونی شده،کارتن های رگال دار  ،لایف پک ها ،پک های مخصوص جهت حمل مواد غذایی، چسب اسکات پهن،طناب،موکت ،چادر،روزنامه باطله و …. وسایل شما را به بهترین شکل ممکن بسته بندی و  آماده ی ارسال می نماییم .در نتیجه با انتخاب‌مجموعه ی باربری بزرگ دیگر لازم‌ نیست نگران آسیب به وسایلتان در حین جابجایی باشید.

انتخاب با شما:

شما می توانید با مشاورین رایگان مجموعه ی ارائه دهنده نیسان بار ایوانک تماس حاصل فرمایید و متناسب با نیاز حجم و نوع لوازم تان آنچه را که مد نظر دارید از قبیل ماشین حمل و نقل تعداد کارگر و….دریافت نمایید .قدرت انتخاب شما در این مجموعه بالاست شما می توانید به هر تعداد ماشین حمل و نقل وسایل و یا کارکنان حرفه‌ای که مایل هستید را در کوتاهترین زمان ممکن  در اختیار داشته باشید. هم چنین می توانید با کمک مشاورین صادق و کاردان ما بهترین زمان را جهت جابجایی لوازم خود انتخاب نمایید چرا که با انتخاب یک بازه ی زمانی که در محدودی حمل و نقل کالای شما ترافیک وجود نداشته باشد موجب می گردد که یک جابجایی سریع را تجربه نمایید و هیچ گونه اتلاف وقتی رخ ندهد.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912