نیسان بار دزاشیب

همانطور که می دانید حمل اثاثیه و اسباب کشی یکی از مواردی است که بسیار مورد تقاضا است.یکی از وسائل نقلیه که در جهت اسباب کشی مورد  استفاده قرار می گیرد نیسان است.نیسان برای حمل جهیزیه یا اسباب و اثاثیه های کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.نیسان بارها در ایران از طرفدار های زیادی برخوردار است چرا که مصرف سوخت کمی دارند،سرعت جابجایی وسایل با آن ها بالاست و توانایی حمل وسایل تا ۳.۵ تن را دارا می باشند . ما امروز در کنار شماییم تا برترین شرکت ارائه دهنده ی نیسان بار دزاشیب را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .باربری بزرگ با بیش از ۱۳ سال سابقه ی کاری درخشان و برخورداری از کارکنان حرفه ای و ویژه بهترین انتخاب برای شما عزیزان می باشد.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

خدمات متفاوت ما

شرکت ارائه دهنده ی نیسان بار دزاشیب جهت آرامش خاطر شما عزیزان برترین خدمات بسته بندی را با به کارگیری برترین تجهیزات لازم در اختیارتان قرار می دهد تا به هیچ عنوان نگران آسیب به وسایلتان تا انتهای باربری نباشید.شرکت حمل و نقل باربری بزرگ با استفاده از کارکنانی با اخلاق و حرفه ای به منظور ارائه خدمات حمل بار و اثاثیه منزل در سراسر ایران  در خدمت شماست. انجام کلیه امور اسباب کشی از بسته بندی تا چیدمان را برای شما بدون هیچ مشکلی انجام خواهیم داد. ارائه مشاوره رایگان و ارسال کارشناس حضوری برای ارائه قیمت کامل قبل رزرو وقت از خدمات ویژه ما برای مشتریانمان می باشد. منتظر تماس تان هستیم.

ارزان ترین باربری دزاشیب:

شرکت باربری بزرگ یکی از منصف ترین بار بری های ارائه دهنده ی نیسان بار دزاشیب است چرا که با دریافت حداقل ترین سود ممکن و قیمت دهی زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل همراه بیست درصد تخفیف ویژه یکی از برترین شرکت ها می باشد که نازل ترین قیمت ها را جهت جابجایی وسایل ارائه می دهند.در نتیجه شما با انتخاب باربری بزرگ لازم نیست دیگر نگران قیمت ها باشید چرا که با یک تماس برترین خدمات باربری را در کنار نازل ترین قیمت ها دریافت نمایید.

رعایت پروتوکل های بهداشتی:

استفاده از ماسک و دستکش برای تیم باربری بزرگ  ضروری است. همچنین باربری بزرگ خدمات ضدعفونی کامیون و منزل را به مشتریانی که مایل باشند،  ارائه می دهد.برای دریافت این خدمات با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.مخصوصا در این ایام که رعایت اصول بهداشتی به یک امر حیاتی تبدیل شده است تیم تخصصی باربری بزرگ نیز نیسان بار دزاشیب را با رعایت پروتوکل های بهداشتی ارائه می دهد.

بیمه نامه ی باربری:

بی شک اگر مجموعه ای از خدماتی که ارائه می دهد مطمئن باشد تمامی خدمات خود را همراه بیمه نامه ی باربری  ارائه می دهد،در همین راستا مجموعه ی باربری بزرگ  نیز از کیفیت خدماتی که ارائه می دهد اطمینان دارند به همین خاطر تمام خدمات باربری را همراه بیمه نامه ی معتبر ارائه می دهد تا خیال شما از بابت عدم آسیب به لوازمتان راحت باشد‌.در نتیجه شما با انتخاب مجموعه خدمات باربری نیسان بار دزاشیب دیگر لازم نیست نگران هیچ یک از زمینه های باربری باشید چرا که برترین تیم تخصصی در کنار شماست.

لیست خدمات برتر باربری بزرگ:

  • ۱_ ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  • ۲_ کاهش کل مقدار زمانی که لازم است برای امور اسباب کشی صرف کنید
  • ۳_ بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
  • ۴_اعزام نیروی ورزیده و ماهر به تمامی مناطق تهران بزرگ
  • ۵_ ارسال خودروی مجهز با کلیه امکانات و راننده مجرب و حرفه ای
  • ۶_ بسته بندی اثاثیه منزل با متد روز دنیا و قیمت بسیار مناسب
  • ۷_راهنمایی ،  مشاوره و باربری شبانه روزی ( هفت روزه هفته )
  • ۷_ افزایش سرعت در حمل بار واثاث و همچنین چیدن لوازم در محل جدید
  • ۸_ بسته بندی لوازم حساس و قیمتی به صورت ویژه برای محافظت بیشتر
  • ۹_ باربری بین شهری از تهران به سایر نقاط افتخار ما رعایت حقوق و جلب رضایت و اعتماد مشتریان  عزیزمان است.

درباره ی ما:

باربری بزرگ  با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه، در ۲۴ ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما می‌باشد.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912