نیسان بار اندرزگو

ما با تمام خواسته های شما در زمینه ی باربری آشنا هستیم و مفتخریم برترین خدمات خود را در زمینه ی نیسان بار اندرزگو تقدیم شما عزیزان نماییم‌ پس در نتیجه اگر در منطقه ی اندرزگو تهران ساکن هستید و قصد جابجایی وسایل خود را دارید با ما تا انتهای مقاله همراه باشید تا بهترین انتخاب را در زمینه ی جابجایی وسایل داشته باشید و با مزایای استفاده از خدمات ما آشنا شوید.باربری بزرگ با ۱۳ سال سابقه ی خدماتی درخشان در کنار شماست تا از صفر تا صد خدمات نیسان بار اندرزگو را که شامل جابجایی،بسته بندی،بارگیری و چیدمان وسایل می شود را با کیفیت بالا در اختیار شما قرار دهد.بی شک انتخاب خدمات نیسان بار اندرزگو که توسط تیم تخصصی باربری بزرگ ارائه می گردد به بهترین انتخاب شما در زمینه ی جابجایی وسایل تبدیل می شود چرا که ما به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم ایمان داریم .امرزوه با گسترش روز افزون نقل و انتقال وسایل و افزایش اجاره نشینی اهمیت انتخاب یک شرکت باربری مناسب بیش از پیش افزایش می یابد در نتیجه بهتر است راه های سنتی جابجایی وسایل را کنار بگذارید و راهی نوین و برتر را در این زمینه انتخاب نمایید چرا که همان طور که خوب می دانید جابجایی لوازم توسط خودتان نه تنها باعث آسیب به آن ها می شود بلکه اگر بلند کردن لوازم اصولی نباشد باعث وارد شدن صدمات جبران ناپذیری به زانو ها و یا ستون فقرات شما عزیزان می شود از طرف دیگر اگر شما به شرکت های باربری بی کیفیت نیز اعتماد نمایید که هیچ گونه ضمانتی جهت خدمات خود ارائه نمی دهند نیز دردسر های زیادی را باید تجربه نمایید پس بهتر است بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید و نیسان بار اندرزگو که توسط تیم حرفه ای باربری بزرگ  ارائه می گردد که همان گزینه ی هوشمندانه و مطمن جهت جابجایی هر گونه وسیله ای می باشد را انتخاب نمایید.راه های ارتباطی با ما نیز بسیار ساده می باشد فقط کافیست با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا در کوتاه ترین زمان ممکن برترین خدمات نیسان بار اندرزگو را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

 

حمل هر گونه وسیله ای را به ما بسپارید:

دیگر لازم نیست نگران جابجایی هیچ گونه وسیله ای باشید چرا که  باربری بزرگ  متخصص در حمل هر گونه وسیله ای اعم از لوازم شرکت ها،ادرات،کارخانه ها،منازل، مدارس ،جهیزیه عروس و …. می باشد و می تواند وسایل شما را با یک چشم بر هم زدنی به مقصد مورد نظرتان می رسانند.

تیم حرفه ای و با انگیزه تا پایان خدمات باربری در کنار شماست:

یکی از مزایای انتخاب خدمات نیسان بار اندرزگو که توسط شرکت باربری بزرگ ارائه می گردد برخورداری از کارکنان مسئولیت پذیر، توانا ،آموزش دیده و با سابقه ی کاری حداقل ۱۳ سال می باشد. ما با وسواس و دقت فراوان تمام نیرو های خود را گلچین نموده ایم تا بتوانیم برترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم در مجموعه ی حرفه ای ما نیرو های سطح پایین در امر جابجایی و ارتباطات جایی ندارند به همین دلیل ماه عسل تمام خدمات ما برای شما رضایت بخش خواهد بود. نیرو های ما با حس مسئولیت پذیری بالایی که دارند وسایل شما را همچون لوازم خود می دانند و در همین راستا با نهایت دقت آن ها را به مقصد مورد نظرتان می رسانند.

ایمنی بالا در جابجایی وسایل با رانندگان مجرب باربری بزرگ:

باربری بزرگ با برخورداری از رانندگان حرفه ای ،راه بلد و با تجربه در کنار شماست تا ایمنی بالایی را در زمینه ی یک باربری با ما تجربه نمایید. رانندگان اتوبار باربری بزرگ در طی مسیر چندین بار وسایل شما را چک می کنند تا از محکم و سالم بودن لوازم در جای خود اطمینان حاصل نمایند و هم چنین در نهایت صبر ،حوصله و دقت بارهایتان را به مقصد می رسانند.

مراحل باربری در یک نگاه:

شرکت باربری بزرگ از صفر تا صد خدمات باربری که به شرح زیر می باشد را با بالا ترین کیفیت خدمتتان ارائه می دهد.

بسته بندی وسایل:اولین مرحله هر باربری بسته بندی وسایل می باشد که مزایای بسیاری همچون کاهش هزینه های باربری و افزایش ایمنی باربری را به دنبال دارد. کارکنان ما با در دست داشتن تمامی تجهیزات لازم جهت بسته بندی به روز ترین و ایمن ترین پکیجینگ بسته بندی وسایل را متناسب با نوع آن ها بسته بندی و آماده ی ارسال می نمایند.

بارگیری:مرحله ی بعد بسته بندی لوازم که کاری تخصصی می باشد یارگیری وسایل است گه اگر اصولی صورت گیرد شما لوازم بیشتری را تنها با یک وسیله ی نقلیه می توانید به مقصد برسانید.

تخلیه:بعد از به مقصد رسیدن وسایل، نیرو های ما با نهایت دقت وسایل را تخلیه و به داخل منزل شما منتقل می نمایند.

چیدمان وسایل:بعد از تمامی مراحل ذکر شده نوبت به چیدمان لوازم می شود که متخصصین ما با گذارندن دورهای آموزشی و صد البته سلیقه ی شما عزیزان تلاش به چیدمان وسایل به بهترین حالت ممکن می نمایند.

 

 

 

باربری را با اتوبار مجهز شرکت ارائه دهنده ی نیسان بار اندرزگو امتحان نمایید:

یکی از نگرانی افراد جهت جابجایی وسایلشان آسیب به آن ها طی جابجایی می باشد اما دیگر نگران نباشید چرا که باربری بزرگ با ارائه ی برترین پکیجینگ بسته بندی وسایل متناسب با نوع، وزن و حجم آن ها از وارد شدن آسیب به لوازمتان جلوگیری به عمل می آورد در نتیجه شما حمل هر گونه وسیله ای را با خیال راحت می توانید به ما بسپارید و نگران آسیب به آن ها نباشید چرا که با در دست داشتن به روز ترین تجهیزات لازم که شامل کیسه های مخصوص حباب دار،لایف پک ها،کارتن های رگال دار،سلفن،طناب،ساک های مخصوص زیب دار ضد عفونی شده حاوی پشم شیشه،کارتن های مقاوم ۵ لایه،وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، فوم ضربه گیر ،چسب اسکات پهن و…. می شود به بهترین شکل ممکن وسایل شما را بسته بندی و آماده ارسال  می نماید.

ارائه ی بیمه نامه ی باربری راهی جهت افزایش اعتماد شما:

ما به کیفیت تمامی خدماتی که ارایه می دهیم ایمان داریم اما جهت افزایش اعتماد  شما به مجموعه ی ما و ارامش خاطرتان تا پایان باربری تمام خدمات خود را با ضمانت و همراه بیمه نامه ی باربری ارائه می دهیم.

اشتباهات رایج باربری:

ما امروز در کنار شماییم تا به چند مورد از اشتباهات رایج در روند جایجایی وسایل اشاره نماییم تا با نوحه به این گزینه ها یک باربری ایمن،ارزان،مطمن و بی دردسر را تجربه نمایید.

  • ۱_اولین اشتباه اکثر افراد که قصد جابجایی وسایل خود را دارند تفکیک نکردن لوارم بلااستفاده از وسایل مفید می باشد این کار هم قیمت های باربری را افزایش می دهد چرا که مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت ها وزن وسایل می باشد و از طرف دیگر هرج و مرج و بی نظمی را به وجود می آورد پیشنهاد دوستانه ی ما به شما عزیزان تفکیک وسایل می باشد.
  • ۲_دومین اشتباه استفاده نکردن از خدمات بسته بندی می باشد چرا که اگر لوازم شما به درستی بسته بندی نشوند آسیب می بینند و یا جای بیشتری را اشغال می کنند و شما مجبور می شوید از ماشین های حمل و نقل متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر استفاده نمایید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بسته بندی ویژه ی باربری بزرگ می باشد.
  • ۳_بارنامه ریزی دقیقی برای باربری خود ندارید و بی برنامه دست به جابجایی وسایل خود می زنید.
  • ۴_به طور کامل از خدمات باربری استفاده نمی کنید و می خواهید هر طور که شده تمام مراحل باربری را خودتان انجام دهید.

پایبدی به زمان را با ما تجربه کنید:

ما با بسیاری شعبه ی فعال در تمام نقاط تهران و حومه درست در زمان مقرر شده در محل مورد نظر شما حاظر می شویم و هم چنین همه روزه و حتی در ایام تعطیل نیز آماده ی خدمات رسانی به شما عزیزان می باشیم.

همه چیز در یک پیشنهاد:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم اگر به دنبال بهترین، ارزان ترین،مطمئن ترین راه جهت جابجایی وسایل خود می گردید انتخاب خدمات نیسان بار اندرزگو بهترین و هوشمندانه ترین گزینه می باشد .پس وقت را از دست  ندهید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا شما را به طور کامل با روند کاری ما آشنا نمایند و برترین های خود را در زمینه ی باربری در اختیار شما عزیزان قرار دهند .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912