نیسان بار جنوب تهران

امروز در کنار شماییم تا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار و نیسان بار جنوب تهران را به شما معرفی نماییم تا بهترین و بی دردسر ترین خدمات باربری وسایل را تجربه نمایید. اگر در یکی از مناطق جنوب تهران ساکن هستید !اگر قصد جابجایی وسایل خود را با قیمت های اندک و کیفیت باور نکردنی دارید!!!اگر می خواهید برترین پرسنل باربری را در زمینه ی جابجایی وسایل در اختیار داشته باشید پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نیسان بار جنوب تهران می باشد که با ارائه ی با کیفیت ترین و نازل ترین قیمت ها همراه سرعت انتقال بالا رضایت صد در صدی شما را جلب می نماید.هدف اصلی باربری بزرگ جلب اعتماد شما عزیزان می باشد به همین خاطر همواره سعی نموده برترین خدمات را در زمینه ی نیسان بار جنوب تهران در اختیار مشتریان خود قرار دهد.نیسان بارها یکی از پرطرفدار ترین وسایل حمل و نقل وسایل در ایران می باشند چرا که مصرف سوخت کم و توانایی حمل وسایل با ۳.۵ تن وزن را دارند و همین عامل قیمت های یک باربری را به طرز چشم گیری کاهش می دهد از طرف دیگر سرعت انتقال وسایل با نیسان بار ها بالاست و همین امر از هر گونه اتلاف وقت مشتریان عزیز جلوگیری به عمل می آورد. پس اگر شما هم در زمینه ی جابجایی وسایل می خواهید آرامش را به خانواده ی خود هدیه دهید انتخاب خدمات نیسان بار جنوب تهران یک گزینه ی کاملا هوشمندانه برای شما می باشد چرا که شما یک باربری بی دردسر و ارزان را همراه یک تیم تخصصی و حرفه ای همراه ایمنی بالا تجربه می نمایید و همه ی این ها در زیر سایه ی مدیریتی توانا و با تجربه بوده که به مرحله ی ظهور رسیده در نتیجه اگر شما هم مایل هستید برترین خدمات را دریافت نمایید با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا در اصرع وقت برترین های خود را در زمینه ی یک نیسان بار جنوب تهران در اختیارتان قرار دهند.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

تجربه ی قیمت های استثنایی با نیسان بار جنوب تهران:

یکی از هدف های شرکت باربری بزرگ ارائه ی خدمات باربری با دریافت سود اندک و ارائه ی کیفیت برتر می باشد.در همین راستا هموراه تلاش خود را به کار گرفته تا خدمات یک نیسان بار جنوب تهران را به همراه نازل ترین قیمت ها در اختیار تمامی مشتریان خود قرار دهد در نتیجه اگر شما هم به دنبال با کیفیت ترین و ارزان ترین باربری هستید انتخاب خدمات باربری بزرگ بهترین تصمیم می باشد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت ها :

در مبحث قیمت گذاری های یک باربری عواملی تاثیر گذار است که در ادامه به آن ها می پردازیم. قیمت گذاری برای یک باربری نیازمند تجربه بالا می باشد اما خیالتان از بابت قیمت ها راحت باشد چرا که قیمت های منصفانه ی باربری بزرگ شما را متعجب می کند فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمائید تا از روند کاری و قیمت ها به طور دقیق اطلاع حاصل نمایید.

 1. ۱_تناژ بار یا همان وزن وسایل اولین گزینه ی تاثیر گذار در مبحث قیمت ها می باشد.
 2. ۲_تعداد وسایل نقلیه ی درخواستی و نوع آن ها
 3. ۳_بسته بندی وسایل
 4. ۴_تعداد طبقات موجود در ساختمان
 5. ۵_تعداد کارکنان در خواستی شما
 6. ۶_فاصله ی بین مبدا تا مقصد
 7. ۷_آخرین مورد تاثیر گذار در مبحث قیمت ها ارائه ی بار نامه و بیمه نامه ی باربری می باشد.

تجربه ی یک باربری مطمئن با باربری بزرگ:

شاید برای شما پیش آماده باشد که شرکت های باربری قیمت های بسیار اندکی را در ابتدای مسیر جهت جابجایی وسایل شما عنوان نمایند اما توصیه ی دوستانه ی باربری بزرگ به شما عزیزان این است که گول این دسته از شرکت های باربری را نخورید چرا که در ابتدای مسیر یک قیمتی را عنوان می نمایند اما بعد از باربری با بهانه های مختلف قیمت ها را افزایش می دهند اما باربری بزرگ با برخورداری از ۱۳ سال سابقه ی درخشان  در زمینه ی ارائه ی خدمات نیسان بار جنوب تهران نازل ترین و منصفانه ترین قیمت ها را در کنار ضمانت عدم تغییر قیمت ها ارائه می دهد در نتیجه با ما ایمن ترین و مطمئن ترین باربری را بدون هیچ دردسری تجربه نمایید.

حمل جهیزیه عروس با نیسان بار جنوب تهران:

اگر قصد جابجایی جهیزیه ی خود را دارید و به دنبال مطمن ترین راه ممکن جهت رساندن آن ها به آشیانه ی عشقتان می باشید با ما تماس حاصل فرمائید چرا که پکیجی ویژه برای شما نو عروس ها آماده کرده ایم تا در اولین روز های شروع زندگی مشترکتان به راحتی به مراسم ‌و تدارکات آن بپردازید و از صفر تا صد تمامی خدمات باربری را به ما بسپارید ما این اطمینان را به شما زوج های جوان می دهیم که در کمال آرامش و امنیت وسایل شما را توسط برترین پرسنل و رانندگان با تجربه به مقصد مورد نظرتان می رسانیم .

راه کارهای باربری بزرگ جهت حمل اثاثیه ی سنگین:

باربری بزرگ برای حمل هر گونه وسیله ای راه کار خاص خود را دارد و با در دست داشتن برترین و کاربلد ترین پرسنل و تجهیزات لازم قادر می باشد هر گونه وسیله ی ادارات، شرکت ها،مدارس،منازل، جهیزیه عروس، کار خانه ها و … را برای شما به بهترین شکل ممکن جابجا نمایند برای مثال جهت حمل یخچال های ساید بای ساید که یک وسیله ی سنگین و حساس می باشد ما آن  را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و در مرحله ی بعد با چسب اسکات پهن به طور کامل  محافظت می نماییم و در صورت لزوم  درون فوم ضربه گیر قرار می دهیم .در نتیجه خیالتان راحت باشد چرا که ما جهت حمل هر وسیله ای راهکار اصولی داریم که باعث می شود لوازمتان سالم به مقصد مورد نظرتان برسند.اما بهتر است خدمتتان عرض نمایم که هیچ شرکت باربری برخی وسایل را که به شرح زیر می باشد حمل نمی کنند .

 • قوطی های آئروسل
 • آمونیاک
 • مهمات اسلحه
 • باتری های خودرو
 • ذغال، بنزین فندک
 • کپسول غواصی پر شده
 • مجموعه شیمیایی
 • حلال های شوینده
 • مواد شیمیای تارک خانه
 • کود
 • کپسول آش نشانی
 • وسایل آتش بازی
 • سوخت / روغن
 • باطری های خانگی
 • نفت سفید
 • سفید کننده مایع
 • اسلحه
 • کبریت
 • رقیق کننده رنگ
 • آفت کش ها
 • سم
 • مواد شیمیایی استخر
 • مشروبات الکلی
 • سوخت سترون

اسباب کشی در زمستان:

هر فصلی جهت جابجایی وسایل اصول خاص خود را دارد که باید از آن ها آگاه باشیم تا بتوانیم بدون دردسر وسایل خود را به مقصد مورد نظرمان برسانیم و با توجه به این که در فصل زمستان قرار داریم و اسباب کشی در این فصل اصول خاص خود را دارد بهتر است از یک اتوبار مطمن کمک یگیریم تا وسایلمان را سالم به مقصد برساند.باربری بزرگ با آشنایی کامل با اصول جابجایی وسایل در فصل زمستان و با استفاده از وسایل نقیله مسقف و موکت کاری شده و ساک ها و کارتن های حاوی پشم شیشه می توانید وسایل شما را از آسیب و رطوبت حفظ نماید.پس تا وقتی باربری بزرگ در کنار شماست نگران جابجایی وسایل خود در فصل زمستان و یا دیگر فصل های سال نباشید.

نکات ریز و مهم اسباب کشی:

ما امروز در کنار شماییم تا چند نکته ی ریز اما اصولی جهت جابجایی وسایل را با شما در میان بگذاریم تا بتوانید یک باربری بی دردسر و کم هزینه را تجربه نمایید و این نکات به شرح زیر می باشد.

۱_اولین پیشنهاد ما به شما تفکیک لوازمی که دیگر از آن ها استفاده نمی‌کنید از لوازمی می باشد که مورد استفاده قرار می گیرند چرا که جابجایی وسایل بهترین زمان جهت انجام این کار می باشد و مزایای تفکیک وسایل این است که با کاهش وزن محصولات متقابلا هزینه ها نیز کاهش می یابد و از طرف دیگر بعد از جابجایی از بهم ریختگی های احتمالی پیش گیری می شود‌.

۲_دومین پبشنهاد ما به شما استفاده از خدمات بسته بندی که توسط باربری بزرگ ارائه می گردد می باشد چرا که یک بسته بندی اصولی باعث‌ می شود وسایل شما جای کم تری را اشغال نمایند و شما دیگر نیازمند وسایل نقلیه ی متعدد و یا با مصرف سوخت بیشتر نخواهید بود و  در نتیجه قیمت ها مجدد کاهش می یابد و از طرف دیگر بعد از باربری و جابجایی وسایل لوازم شما کاملا مرتب و دسته بندی شده در اختیارتان قرار می گیرد .

۳_پیشنهاد سوم باربری بزرگ به شما این است که یک کارتن را از وسایل ضروری که بعد از نقل مکان مورد استفاده ی سریع قرار می گیرد پر کنید و آن را به عنوان اخرین کارتن تحویل کارکنان ما دهید چرا که آخرین کارتن که باریگری می شود به عنوان اولین کارتن تخلیه می گردد.

۴_پیشنهاد چهارم هم این موضوع می باشد که وسایلی همچون مدارک،پول،طلا و از این قبیل موارد را در کنار خود نگه دارید.

همان طور که مشاهده نمودید با چند راهکار ساده تا حد هزینه ها و دردسر های باربری کاهش می یابد و تا چه حد منظم و دقیق می شود وسایل را به مقصد مورد نظر رساند.

مجهز ترین باربری از هم اکنون کنار شماست:

همان طور که خدمتتان عرض کردم باربری بزرگ یکی از مجهز ترین اتوبار های باربری می باشد که در تهران وجود دارد چرا که با در دست داشتن برترین تجهیزات جهت جابجایی، بارگیری و بسته بندی می تواند بالا ترین کیفیت را ارائه دهند ‌و این تجهیزات شامل،کیسه های مخصوص حباب دار،کارتن های مقاوم ۵ لایه،کارتن های رگال دار،لایف پک ها،پتو، سلفون،چسب اسکات پهن،طناب،چادر،ساک های زیب دار حاوی پشم شیشه و ضد عفونی شده،وکیوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، فوم ضربه گیر،پک ها استریل شده و …. می باشد.

تجربه ی سرعت بالای جابجایی وسایل با نیسان بار جنوب تهران:

اگر وقت کمی دارید و یا مایل هستید بدون دست زدن به حتی  وسیله ای تمامی مراحل باربری را پشت سر بگذارید استفاده از باربری با سرویس کامل نیسان بار جنوب تهران را به شما معرفی می کنم تا بدون دست زدن به حتی یک وسیله و با سرعت بالا انجام مراحل باربری که شامل جابجایی، بسته بندی،بارگیری وچیدمان لوازم می شود را پشت سر بگذارید.

اسباب کشی آسان با باربری بزرگ:

همان طور که در مطلب پیشین نیز عنوان نمودم شما با خیال راحت می توانید تمام مراحل باربری را به ما بسپارید و آرامش را به خود و یا خانوادیتان در زمینه ی جابجایی هر گونه وسیله ای هدیه بدهید چرا که همان طور که خوب می دانید جابجایی وسایل توسط خودتان هم باعث می شود به وسایلتان خسارت وارد شود و یا بلند کردن نادرست وسایل به ستون فقرات و یا زانو های شما آسیب وارد نماید پس جهت جلوگیری از خسارت های مالی و جانی متعدد در زمینه ی جابجایی وسایل و تجربه ی یک جابجایی آسان پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات نیسان بار جنوب تهران می باشد.

چرا باربری بزرگ به جای باربری سنتی:

وقت آن رسیده تمام شیوه های قدیمی و سنتی را جهت جابجایی وسایل خود کنار بگذارید و کیفیت باربری ایمن و ارزان را با ما تجربه نمایید.جهت آشنایی بیشتر شما با باربری بزرگ به صورت خلاصه ویژگی های برتر این مجموعه را کنار هم مرور می نماییم که به شرح زیر می باشد.

 • 1_ارائه ی کلیه ی خدمات باربری به صورت بیست و چهار ساعته و حتی در ایام تعطیل
 • ۲_ارائه ی بارنامه و بیمه نامه ی دولتی
 • ۳_حمل حیوانات خانگی و اهلی با اصولی ترین روش
 • ۴_ارائه ی خدمات وی آی پی به در خواست مشتریان عزیز
 • ۵_ارائه ی ویژه ترین خدمات بسته بندی همراه برترین تجهیزات لازم
 • ۶_حمل هر گونه وسیله ای با برخورادی از کارکنان حرفه ای،آموزش دیده،اخلاق مدار و مسئولیت پذیر
 • ۷_برخورداری از رانندگان راه بلد و با تجربه که چندین بار طی مسیر لوازم شما را چک می کنند تا از محکم و سالم بودن وسایل اطمینان حاصل نمایند.
 • ۸_قیمت دهی منصفانه و ضمانت عدم تغییر قیمت ها
 • ۹_سرعت و کیفیت بالای ارائه ی خدمات با نیسان بار جنوب تهران
 • ۱۰_برخورداری از ماشین های حمل و نقل  ایمن، مسقف و موکت کاری شده
 • ۱۱_حضور کارشناسان و ناظران در صفر تا صد ارائه ی تمامی خدمات باربری

کلام اخر:

با توجه به آنچه خدمتتان عرض کردم اگر در یکی از مناطق جنوب تهران ساکن هستید و مایل می باشد لوازم خود را به مقصد جدیدی انتقال دهید وقت را از دست ندهید و با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا برترین خدمات نیسان بار جنوب تهران را در اختیار شما قرار دهند بی شک یک بار انتخاب مجموعه ی درخشان باربری بزرگ شما را به مشتری دائمی این مجموعه تبدیل می نماید چرا که ما به کیفیت خدماتی که ارائه می دهیم ایمان داریم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912