نیسان بار آزادی

امنیت، راحتی، قیمت های اندک،خدمتی برتر در کنار پرسنل حرفه ای و کار بلد همه و همه را با ما در شرکت باربری بزرگ در قالبت یک نیسان بار آزادی تجربه نمایید. فرقی نمی کند در کدام نقطه از تهران و یا حومه باشید ما همواره برترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار می دهیم.امروزه با تغییر سبک زندگی ها و افزایش اجاره نشینی  و کاهش زمان افراد جهت اختصاص دادن به جا به جایی وسایل ،اهمیت انتخاب یک نیسان بار آزادی را دو چندان می کند زیرا نیسان بار ها یکی از پرطرفدار ترین و پر استفاده ترین وسایل نقیله جهت جا به جایی وسایل در ایران هستند چرا که سرعت خدمات رسانی و جا به جایی وسایل با یک نیسان بار ازادی بالاست و دیگر هیچ گونه اتلاف وقتی با ما برای حمل و نقل وسایلتان اتفاق نمی افتد و هم چنین نیسان بار ها سوخت کمی مصرف می کنند و همین امر باعث می شود هزینه های یک حمل و نقل کاهش پیدا کند و از طرفی دیگر  نیسان بار آزادی به هر تعداد که بخواهید در اصرع  وقت خدمتتان قرار می گیرد.پس دیگر منتظر چه هستید اسایش و ارامش را به خانواده ی خود هدیه دهید و دیگر نگران جا به جایی وسایل خود نباشید و به  هیچ وجه لازم نیست دردسر های یک جا به جایی وسایل را تجربه نمایید زیرا یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده ی خدمات وانت بار و نیسان بار آزادی در اختیار شماست تا بهترین خدمات را در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار دهد تا تجربه ای بی نظیر و ایمن را از یک باربری در خاطرتان ثبت شود و به مشتری دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل شوید چرا که باربری بزرگ با دارا بودن بیش از ۱۳ سال سابقه ی درخشان در زمینه جا به جایی وسایل می تواند مطمئن ترین انتخاب برای شما باشد فقط کافی ست که با ما تماس حاصل فرمایی ، ما از صفر تا صد خدمات یک باربری را برای شما با بالاترین کیفیت انجام می دهیم زیرا شما لایق بهترین ها می باشید .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

.باربری اسان و ایمن را حتی در فصول سرد سال با ما تجربه نمایید.

شاید شما هم اگر در زمستان یا دیگر فصول سرد سال قصد جا به جایی وسایل را داشته باشید نگران اسیب به وسایل خود شوید اما دیگر جای هیچ گونه نگرانی نیست زیرا ما به تمام اصول و فنون جا به جایی وسایل  در فصول سرد سال مسلط هستیم و به خوبی می توانیم وسایل شما را از اسیب محافظت نماییم .همان طور که خودتان می دانید نم و یا خیس شدن وسایل برقی باعث اسیب به ان ها می شود اما تمام خسارت ها تا قبل از انتخاب ما شاید برایتان اتفاق می افتاد اما تیم تخصصی ما با بهره گیری از بهترین تجهیزات  بسته بندی وسایل شما را به طور کامل در یک نیسان بار آزادی محافظت می نمایند.

از برترین ها همیشه بهترین ها را بخواهید

اگر شما هم مایل هستید بیشتر با خدمات باربری بزرگ آشنا شوید با من همراه باشید تا چکیده ای از خدمات ممتار این مجموعه ی  باربری را با هم مرور کنیم.

۱_ارائه ی خدمات رسانی یک نیسان بار آزادی به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام‌ تعطیل.ما همیشه جهت امر خدمت رسانی اماده هستیم و حتی شما می توانید با مشاورین رایگان ما در مجموعه ی باربری بزرگ تماس حاصل فرمایید تا همکاران من با توجه به تجربه و آگاهی  کامل از ساعت های پر ترافیک می توانند بهترین و مناسب ترین زمان را برای شما انتخاب نمایند تا از اتلاف وقت شما عزیزان جلوگیری نمایند.

۲_برخورداری از پرسنل مجرب،کار آزموده و توانا در زمینه ی جا به جایی وسایل. نیرو های ما در کمال دقت و احتیاط سعی در جا به جایی وسایل شما می نمایند تا هیچ گونه آسیبی به ان ها در حین جا به جایی وارد نشود.

۳_برخوراری از برترین نیرو ها مخصوص چیدمان وسایل که مطابق با دوره های آموزش حرفه ای که گذرانده اند و هم چنین متناسب با سلیقه ی مشتریان عزیز سعی در چیدمان وسایل می نمایند.

۴_برخورداری از رانندگان حرفه ای و راه بلد که طی مسیر چندین بار وسایل شما را چک می کنند تا از محکم بودن و سالم بودن وسایل در یک نیسان بار آزادی اطمینان حاصل نمایند.

۵_ارایه ی بسته بندی های حرفه ای و همگام با برترین متد های روز دنیا.

۶_بازرسی محل قبل از هر گونه جا به جایی برای دستیابی به یک دید کلی از نحوه ی بسته بندی و میزان وسیله ها.

۷_ارائه ی بار نامه و بیمه نامه ی باربری

۸_برخورداری از ماشین های حمل و نقل ایمن ، متنوع و موکت کاری شده جهت محافطت هر چه بیشتر از وسایلتان.

۹_قیمت دهی منصفانه و زیر نظر اتحادیه ی صنف حمل و نقل

۱۰_داری مجوز رسمی از اتحادیه

۱۱_برخورداری از مدیریتی توانا و متعهد که علاوه بر مسئولیت های مهمی که دارد همیشه بهترین کارکنان را انتخاب نموده که به تمام حقوق مشتری احترام بگذارند و همواره صبور و اخلاق مدار باشند.

 

عوامل تاثیر گذار در قیمت های یک نیسان بار آزادی

همیشه قیمت گذاری برای یک باربری امر مهمی بوده و دقت فراوانی را می طلبد در همین راستا شناخت عوامل تاثیر گذار در قیمت ها می تواند تا حد زیادی به شما جهت کاهش هزینه های یک باربری کمک نماید.این عوامل یه شرح زیر است.

  • ۱_فاصله بین مبدا تا مقصد مورد نظرتان
  • ۲_تعداد طبقات موجود در ساختمان
  • ۳_تعداد و نوع وسیله های حمل و نقلی در خواستی شما که همان طور که خدمتتان عرض کردم انتخاب نیسان بار آزادی  هزینه های حمل و نقل شما را به طور چشم گیری کاهش می دهد.
  • ۴_تعداد کارکنان در خواستی شما جهت جا به جایی وسایل
  • ۵_بسته بندی لوازم که هر وسیله ای بسته بندی متناسب با خود را در یک نیسان بار آزادی دارد.
  • ۶_تناژ بار یا همان وزن محصولات که یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین گزینه ها در تعیین قیمت گذاری های یک باربری می باشد.
  • ۷_اخرین موردی که در مبحث قیمت گذاری ها اهمیت دارد بارنامه و بیمه نامه ی باربری می باشد که باید به ان توجه شود.

مجهز ترین شرکت باربری در زمینه ی جا به جایی وسایل

ما برای تمام گفته های خود دلیل داریم با من همراه باشید. شرکت باربری بزرگ خدمات نیسان بار آزادی را با مجهز ترین وسیله های حمل و نقل و بسته بندی ارائه می دهد به طور مثال :لایف پک ها،کارتون های مقاوم چند لایه،سلفون،طناب،ویکوم های ۲۰ متری و ۹۰ متری، کارتون های رگال دار،موکت، روزنامه باطله،چسب اسکات پهن ،ساک های مخصوص زیپ دار ضد عفونی شده ی حاوی پشم شیشه،کیسه های مخصوص حباب دار و غیره را جهت ارائه ی برترین خدمات نیسان بار آزادی در اختیار دارد.

چکیده ی مطالب

در نتیجه اگر قصد جا به جایی وسایل خود را دارید و می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین ،ایمن ترین و ارزان ترین خدمات باربری را تجربه نمایید بی شک انتخاب شرکت باربری بزرگ جهت ارائه ی خدمات یک نیسان بار آزادی بهترین گزینه است فقط کافیست با مشاورین رایگان ما در مجموعه تماس حاصل فرمائید تا از روند کاری ما اگاه شوید و یا هر سوالی که دارید را با ان ها در میان بگذارید و مطمئن باشید ان ها در کمال ارامش مفید ترین اطلاعت را در اختیارتان قرارمی دهند .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912