نیسان بار تهرانپارس 

نیسان بار تهرانپارس که توسط شرکت باربری بزرگ ارائه می شود همان گزینه ی مطمئنی است که شما را در یک جا به جایی اصولی وسایل یاری می کند.

همیشه سابقه ی خدماتی یک مجموعه در امر خدمات رسانی نیسان بار تهرانپارس بسیار اهمیت داشته، مجموعه ی باربری بزرگ با ۱۳ سال سابقه ی خدماتی در زمینه ی ارائه خدمات یک نیسان بار تهرانپارس می تواند بهترین انتخاب از جانب شما برای حمل و نقل وسایلتان باشد .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

شاید با نزدیک شدن به فصل های سرد سال نگرانی شما از جانب جا به جایی وسایلتان در این فصل افزایش یاید اما جای هیچ نگرانی نیست زیرا شرکت باربری بزرگ در کنار شماست و تمام  اصول لازم جهت یک حمل و نقل ایمن را در این فصول به کار می گیرد و نیرو های ما تمام وسایلتان را متناسب با فصل بسته بندی می کنند تا هیچ گونه رطوبتی وارد لوازمتان نشود.

شرکت باربری بزرگ طی سالیان ارائه خدمات یک نیسان بار تهرانپارس به خوبی با نیاز های مشتری های خود آشنا است و خوب می داند که خدمات ویژه و حرفه ای ،قیمت های مناسب و منصفانه و پرسنل اخلاق مدار تا چه حد برای مشتری های عزیز اهمیت دارد به همین خاطر تمام تلاشش را در این زمینه به کار گرفته تا هر آنچه را که مد نظر شماست برایتان به مرحله ی ظهور برساند.

تمام ویژگی های برتر این مجموعه که بهترین  خدمات یک نیسان بار تهرانپارس را ارائه می دهد بی شک بدون مدیریتی توانا و مجرب و بدون همکاری کارکنان آموزش دیده امکان پذیر نبوده و هم چنین همراهی شما عزیزان در این ۱۳ سال باعث شده نام شرکت باربری بزرگ همیشه به عنوان برترین شرکت ارائه دهنده ی خدمات یک نیسان بار تهرانپارس همیشه خوش بدرخشد .

ویژگی های برتر شرکت باربری بزرگ

 • ۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در روز ها ی تعطیل:دیگر نگران جا به جایی وسایلتان نباشید ما خدمات یک نیسان بار تهرانپارس را در هر ساعتی از شبانه روز که مایل باشید خدمت شما مشتری های عزیز ارائه می دهیم.هم چنین شما می توانید با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید تا ان ها با توجه به آشنایی کاملی که با منطقه و ساعت های اوج ترافیک دارند بهترین زمان را برای حمل و نقل وسایلتان انتخاب کنند تا سرعت جا به جایی وسایل توسط نیسان بار تهرانپارس افزایش یابد و سرعت بیشتری بیابد.
 • ۲_خدمات ویژه ی بسته بندی همگام با برترین متد های روز دنیا:ما خدمات یک نیسان بار تهرانپارس را با برترین پکیج های بسته بندی خدمتتان ارائه می دهیم تا وسایل شما در حین جا به جایی هیچ گونه اسیبی به ان ها وارد نشود.
 • ۳_برخورداری از کارکنان حرفه ای،آموزش دیده و توانا در امر جا به جایی وسایل:کارکنان ما وسایل شما را همچون لوازم خود می دانند و با نهایت دقت و صبر و حوصله کاملا حرفه ای و اصولی ان ها جا به جا می کنند و از هر گونه اسیب به ان ها در حین جا به جایی  جلوگیری می نمایند.در شرکت باربری بزرگ خدمات یک نیسان بار تهرانپارس با برترین نیرو های خدماتی خدمت شما ارائه می شود و در مجموعه ی ما نیرو های غیر حرفه ای جایی ندارند زیرا ما تمام نیرو های خود را با وسواس بالا گلچین می کنیم.
 • ۴_برخورداری از برترین رانندگان در امر ارائه  خدمات نیسان بار تهرانپارس:رانندگان ما با توجه به آشنایی کاملی که با مسیر های ارتباطی دارند و هم چنین در نهایت صبر و حوصله وسایل شما را به مقصد مورد نظرتان می رسانند. ان ها هم چنین طی مسیر چند بار وسایل شما را چک می کنند تا از محکم و سالم بودن وسایل سر جای خود اطمینان حاصل نمایند.
 • ۵_نیرو های مخصوص چیدمان طبق برترین اصول چیدمان دکوراسیون:نیرو های ما در صفر تا صد حمل و نقل وسایل که شامل جا به جایی، بسته بندی و چیدمان لوازم است کنار شماست در خصوص چیدمان هم نیرو های ما مطابق با سلیقه ی شما و هم چنین مطابق با برترین اصول دکوراسیون وسایل شما را به بهترین شکل ممکن کنار هم قرار می دهند.
 • ۶_وسیله های حمل و نقل ایمن و سالم :ما خدمات یک نیسان بار تهرانپارس را با بهترین وسیله های نقیله و ایمن ترین وسایل خدمت شما ارائه می دهیم.
 • ۷_بازدید از محل جا به جایی وسایل:ما قبل از هر گونه ارائه خدمات یک نیسان بار تهرانپارس از مبدا مورد نظر بازید به عمل می آوریم تا یک دید کلی نسبت به نوع بسته بندی وسایل و هم چنین وزن ان ها به دست آوریم  تا بتوانیم شما را در انتخاب وسیله ی حمل و نقل مناسب یاری نماییم.
 • ۸_خدمات رسانی ویژه به سالمندان:ما خدمات یک نیسان بار تهرانپارس را همراه با برترین خدمات برای سالمندان عزیز ارائه می دهیم. طبق آنچه می دانیم اسباب کشی برای این افراد سخت و طاقت فرسا می تواند باشد به همین دلیل ما از ابتدای فعالیت تا به امروز بهترین خدمات را در اختیار سالمندان عزیز قرار داده ایم و در کمال صبر و حوصله تا اتمام مراحل یک باربری کنارشان بوده ایم.
 • ۹_قیمت های منصفانه و زیر نظر اتحادیه:شرکت باربری بزرگ  بهترین خدمات یک نیسان بار تهرانپارس را با نازل ترین قیمت ها بدون افت کیفیت خدمت همه ی مشتری های عزیزمان ارائه میدهد ‌.
 • ۱۰-بر خورداری از تمام وسایل لازم جهت حمل و نقل و بسته بندی لوازم:ما هر انچه جهت انجام فرایند حمل و نقل مورد نیاز است را همراه داریم همچون،طناب،چسب اسکات پهن، کیسه های مخصوص حباب دار،کارتون های مقاوم ۵ لایه،لایف پک،پتو،موکت،روز نامه باطله، ساک های مخصوص پشمه شیشه دار،فوم ضربه گیر،سلفون،چادر،وکیوم ۹۰ متری و ۲۰ متری و غیره.

قیمت های تمام شده ی یک نیسان بار تهرانپارس

مبحث قیمت دهی یکی از مواردی است که نیازمند تجربه بسیار و برخورداری از اصول حرفه ای می باشد ما در باربری بزرگ قیمت دهی منصفانه و زیر نظر صنف حمل و نقل داریم و شما می توانید قیمت های ارزان همراه با خدمات بی نظیر یک نیسان بار تهرانپارس را با ما در مجوعه ی باربری بزرگ تجربه کنید.

عوامل تاثیر گذار در مبحث قیمت گذاری یک باربری :

 1. ۱_تناژ بار یا همان وزن وسایل اولین گزینه ی مهم در تعیین قیمت های یک باربری می باشد.
 2. ۲_تعداد طبقات موجود در ساختمان
 3. ۳_تعداد نیرو های در خواستی در امر جا به جایی وسایل
 4. ۴_نوع بسته بندی وسایل که صد در صد هر وسیله ای متناسب با نوع ان بسته بندی متفاوتی و ویژه ای دارند.
 5. ۵_فاصله ی بین مبدا تا مقصد مورد نظر شما
 6. ۶_نوع و تعداد وسیله های حمل و نقل در خواستی شما
 7. ۷_یکی از مواردی که در اخر باید به ان توجه کرد بار نامه و بیمه نامه ی یک باربری در مبحث قیمت گذاری هاست.

اگر هنوز هم درباره ی قیمت ها و یا نحوه ی عملکر ما سوال دارید بهتر است با مشاورین رایگان ما در این مجموعه خدماتی تماس حاصل فرمایید تا هر آنچه را که در مورد یک نیسان بار تهرانپارس نیاز دارید در اختیارتان قرار دهند و هر سوالی که دارید را به روشنی پاسخگو باشند.

مزیت های استفاده از  یک نیسان بار تهرانپارس:طبق آمار نیسان بار ها  و وانت بارها بیشترین طرفدار را در بحث جا به جایی وسایل داشته اند.یکی از ویژگی های نیسان بار تهرانپارس این است که به راحتی به هر تعداد که مورد نیاز شماست در دسترس است از دیگر ویژگی های نیسان بار ها می توان به سرعت بالای جا به جایی وسایل با ان ها نام برد ،نیسان بار ها تا ۳.۵ تن وزن را می توانند حمل کند و نیسان بار ها سوخت کمی مصرف می کنند و همین ویژگی باعث شده قیمت های یک نیسان بار تهرانپارس کاهش یابد. پس اگر وسایلتان کم است و قصد جا به جایی وسایل خود را دارید و هم چنین قیمت های یک باربری برایتان در الویت است و می خواهید در کوتاه ترین زمان بهترین جابه جایی وسایل را تجربه کنید پیشنهاد ما به شما انتخاب یک نیسان بار است ‌که تمام ویژگی های فوق را دارد.

بسته بندی های ویژه در شرکت باربری بزرگ:

ما تمامی وسایل بزرگ شما را اعم از یخچال های ساید بای ساید ،مبلمان،کمد ها ،ماشین لباس شویی و غیره را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و بعد با چسب اسکات پهن به طور کامل محافظت می نماییم ،ظروف شکستنی را نیز با نهایت دقت درون کیسه های حباب دار قرار می دهیم و بعد به کارتون های مقاوم و ۵ لایه منتقل می نماییم دیگر نگران لباس های خود نیز نباشید زیرا ان ها را نیز درون کارتون های رگال دار قرار می دهیم تا هیچ گونه اسیبی طی جا به جایی به ان ها وارد نشود. رخت خواب ها نیز درون ساک های  مخصوص زیب دار که حاوی پشمه شیشه هستند قرار می دهیم تا سالم به مقصد مورد نظر شما برسند . پس دیگر نگران اسیب به وسایلتان نباشید ما ان ها را با برترین روش ها بسته بندی و برای حمل و نقل اماده می سازیم.

سخن اخر

دیگر منتظر چه هستید همین الان  با همکاران من در مجموعه ی باربری بزرگ تماس حاصل فرمائید تا بهترین خدمات، همراه بهترین نیرو های خدماتی با نازل ترین  قیمت ها را در اختیارتان قرار دهیم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912