نیسان بار سرسبز

نیسان بار سرسبز که توسط تیم حرفه ای باربری بزرگ خدمتان ارائه می شود همان گزینه ی مناسب  است برای تجربه ی یک جابجایی ایمن.

همان طور که می دانید استرس یک اسباب کشی بی درد سر در شهری بزرگ و شلوع مثل تهران بسیار زیاد است،ما با توجه به تجربه ی ۱۳ ساله ی خود در زمینه ی جابه جایی عنواع وسایل و آشنایی کامل با تمام مناطق تهران و آگاهی از فرهنگ هر منطقه و همچنین ساعت های اوج ترافیک در سطح شهر می توانیم برای  شما در تمام زمینه ها یک حمل و نقل ایمن را توسط یک نیسان بار سرسبز به ارمغان اوریم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

با نزدیک شدن به فصل های سرد سال اهمیت استفاده از یک شرکت باربری مناسب در زمینه ی ارائه ی نیسان بار سرسبز افزایش می یابد زیرا حمل و نقل وسایل و همچین بسته بندی آن ها در این فصول روش های خاص خود را می طلبد ما در شرکت باربری بزرگ کنار شماییم تا هر آنچه برای یک باربری ایمن توسط یک نیسان بار سرسبز در فصول سرد سال مورد نیاز است را در اختیارتان قرار دهیم تا دیگر نگران جابه جایی وسایلتان در هیچ زمانی از سال نباشید زیرا ما در کنار شماییم تا یک نیسان بار سرسبز را با بالاترین کیفیت، برترین نیرو های خدماتی، ایمن ترین ماشین های حمل و نقل و صد البته قیمت های منصفانه در اختیار شما مشتری های عزیز قرار دهیم.

آنچه یک نیسان بار سرسبز را پر طرفدار کرده چیست؟!همان طور که خدمتان عارض شدم نیسان بار ها در میان وسایل نقلیه از طرفدار های زیادی بر خوردار است زیرا نیسان بار سرسبز به راحتی و به هر تعداد که بخواهید در دسترس است،هزینه های حمل و نقل با یک نیسان بار سرسبز بسیار مقرون به صرفه است، سرعت جابه جایی وسایل را بالا می برد و از دیگر ویژگی های نیسان بارها توانایی حمل وسایل با سه و نیم تن وزن را دارا هستند .پس اگر هزینه ی یک حمل و نقل وسایل برایتان مهم است،لوازم  کمی برای جا به جایی  دارید و همین طور می خواهید زمان یک باربری کوتاه باشد پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات  یک نیسان بار سرسبز می باشد که توسط تیم حرفه ای باربری بزرگ ارائه می شود.

خدمات ویژه ی شرکت باربری بزرگ:

  • ۱_دارای نیرو های مسئولیت پذیر، اخلاق مدار، ورزیده و توانا می باشد.ما در این مجموعه تمام نیروهای خود را با وسواس کامل گلچین کرده ایم تا در امر خدمت رسانی و جا به جایی هر گونه وسایل همچون لوازم منازل، ادارات، مدارس و یا حتی جهزیه ی عروس و همچین خدمت رسانی به سالمندان همیشه پرچم دار عرصه ی حمل و نقل باشیم.
  • ۲_خدمت رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل‌.ما این جاییم تا در هر ساعتی از شبانه روز آنچه را که شایسته ی شماست برایتان به ارمغان اوریم.
  • ۳_بسته بندی ویژه همگام با تکنولوژی روز اروپا:ما تمام وسایل شما را با توجه به نوع کالا با بهترین وسایل و اصولی ترین روش بسته بندی و آماده ی ارسال می کنیم تا وسایل شما  از خسارت های احتمالی با یک بسته بندی حرفه ای در امان باشند.
  • ۴_رانندگان حرفه ای و احراز هویت شده:رانندگان ما با توجه به تجربه ی  کاری و آشنایی کامل با مسیر های ارتباطی در تلاشند که خدمات یک نیسان بار سرسبز را بدون هیچ گونه خسارتی به مقصد برسانند و در حین حرکت وسایل شما را چندین بار چک می کنند تا از محکم بودن و سالم بودن لوزام اطمینان حاصل کنند.
  • ۵_ارائه بار نامه و بیمه نامه ی دولتی:شرکت باربری بزرگ خدمات یک نیسان بار سرسبز را هم راه بیمه ارائه می دهد تا شما نگران خسارت های وارده به وسایلتان نباشید.
  • ۶_قیمت های کاملا منصفانه:شرکت باربری بزرگ بهترین خدمات را در قبال کارمزدی کم در اختیار مشتری قرار می دهد تا رضایت تمام مشتریان عزیز خود را بتواند با ارائه خدمات با کیفیت و ارزان یک نیسان بار سرسبز جلب کند.
  • ۷_نیرو های مخصوص چیدمان وسایل:نیرو های ما با توجه به دور های چیدمان دکوراسیون که به صورت فشرده آموزش دیده اند و همچین با توجه به سلیقه ی شما می توانند خروجی کار را برایتان باور نکردنی کنند .

وسایل مورد استفاده برای بسته بندی و جا به جایی لوازم  در شرکت باربری بزرگ:ما هر آنچه برای انجام   یک باربری ایمن توسط نیسان بار سرسبز لازم هست را در اختیار داریم که شامل:

۱_موکت برای پوشاندن کف ماشین های حمل و نقل

۲_پتو برای داخل ماشین و جلوگیری از ضربه به وسایل حین حرکت

۳_کارتون های ۵ لایه ی مقاوم و با اندازه های بزرگ برای جابه جایی هر چه بهتر ظروف شکستنی

۴_وکیوم بزرگ  ۹۰و ۲۰ متری شامل بابل رپ ( فوم ضربه گیر ) – استرج رپ ( سلفون )  – چسب اسکات پهن

۵_کارتون های رگال دار برای جابه جایی لباس های با ارزش شما

۶_ساک رخت خواب زیب دار برای جا به جایی رخت خواب های شما بدون اسیب

۷_لایف پک وسیله ای دیگر برای حمل و نقل  البسه ی ارزشمند  شما

۸_طناب،روزنامه باطله، چادر های مخصوص، کیسه های حباب دار،ساک و غیره

تمام این وسایل به ما کمک میکند تا یک نیسان بار سرسبز را با بالاترین تجهیزات خدمتتان ارائه دهیم.

تمام این مواردی که ذکر کردم تنها بخش کوچکی از خدمات ارزنده شرکت باربری بزرگ است پس اگر به دنبال یک نیسان بار سرسبز با برترین خدمات می گردید با ما در مجموعه ی باربری بزرگ تماس حاصل فرمائید بی شک یک بار انتخاب این مجموعه ی خدماتی شما را به مشتری دائمی ما تبدیل می کند .

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912