نیسان بار تهرانسر

آنچه شما را به هدفتان می رسانند،خدمتی دیگر از شرکت باربری بزرگ. دیگر نگران حمل وسایلتان از منطقه تهرانسر نباشید شرکت باربری بزرگ با سیزده سال سابقه ی کاری درخشان در حمل و نقل هر گونه وسیله ای در کنار شماست تا خدمات  یک نیسان بار تهرانسر را در اختیار شما قرار دهد.شرکت بار بری بزرگ در چهار منطقه شمال،جنوب ،شرق و غرب تهران و هنچنین بیست و چهار استان کشور دفتر فعال دارد. شرکت بار بری بزرگ به‌عنوان یکی از قدیمی ترین باربری و اتوبار های بزرگ تهران با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت ها در کنار شماست. با نزدیک شدن به فصل های سرد سال انجام اسباب کشی به یک دغدغه بزرگ برای کسانی که قصد جا به جایی وسایل را دارند تبدیل می شود ولی ما به شما می گویم که به هیچ عنوان نگران نباشید ما خدمات یگ نیسان بار تهرانسر را در هر گونه  وضعیت اب و هوایی بدون حتی ذره ای خسارت در اختیارتان قرار می دهیم .اسباب کشی در زمستان کاری حرفه ای است و نیازمند دانش و تجربه ی کاری بالایی می باشد که ما با بیش از ۱۳ سال سابقه این مهم را نیز برای شما سهل و آسان می کنیم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

بی شک حضور مدیری تواتا و پرسنلی مجرب بوده که توانسته همیشه بهترین خدمات را در اختیار مشتری عزیز قرار دهد.پس شک نکنید و با همکارن من در مجوعه ی بار بری بزرگ تماس حاصل فرمائید تا خدمات یک نیسان بار تهرانسر را ان طور که شایسته ی شماست خدمتات ارایه دهند ،بی شک یک بار انتخاب ما به عنوان نیسان باز تهرانسر شما را به مشتری  دائمی این مجموعه ی خدماتی تبدیل می کند رضایت شما در  شرکت بار بری بزرگ الویت ماست.

مزایای استفاده از نیسان بار تهرانسر در باربری بزرگ :

 • ۱_خدمت رسانی در تمام ساعات شبانه روز:شما می توانید در هر ساعتی، حتی در ایام تعطیل حمل وسایل خود را به ما بسپارید  و خیالتان از روند کار راحت باشد زیرا تمام تلاش ما تجربه ی یک  باربری ایمن  برای شماست.
 • ۲_پرسنلی مجرب، کار آزموده و حرفه ای: کار کنان شرکت ما را نه تنها افراد حرفه ای تشکل داده بلکه ان ها بسیار اخلاق مدار هستند و تعهد بالایی نیز به حرفه ی خود دارند‌.کار کنان ما در بخش حمل و نقل وسایل شما را هنچون وسایل خود می دانند و در تلاشند ان ها را با نهایت دقت به مقصد برسانند.
 • ۳_بر خورداری از رانندگان حرفه ای و با صبر وحوصله ی فروان:ما خدمات یک نیسان بار تهرانسر را همراه با بهترین رانندگان در اختیارتان قرار می دهیم ‌. رانندگان ما با شناخت فراوانی که از راه های ارتباطی دارند می توانند با دقت فراوان وسایل شما را به مقصد برسانند.
 • ۴_بسته بندی ویژه همگام با برترین متد های روز دنیا :ما  در باربری بزرگ تمام وسایل شما را به بهترین شکل بسته بندی می کنیم تا در حین جابه جایی هیچ گونه اسیبی نبینند مثلا  وسایل بزرگ همچون یخچال، کمد ها ،مبل و غیره را درون کیسه های مخصوص حباب دار قرار می دهیم و با چسپ بهن قوی بسته بندی می کنیم‌،همچین ظروف شکستنی شما را با دقت فروان داخل کیسه های مخصوص  قرار می دهیم و بعد به کارتون های محکم چند لایه منتقل می کنیم، پس خیالتان راحت باشد که با بسته بندی اصولی ما لوازمتان هیچ اسیبی  نمی بینند.
 • ۵_همراه داشتن تمامی وسایل لازم جهت یک جا به جایی ایمن:ما هر وسیله ای که برای یک نیسان بار تهرانسر لازم باشد در اختیار داریم همچون،چسب،طناب،ساک های مخصوص،کیسه های مخصوص حباب دار، چادر،پتو،کارتون های مقاوم چند لایه،روزنامه باطله، سلفن، موکت ک غیره
 • ۶_ماشین های سالم همراخ ایمنی بالا

مزایای استفاده حمل وسایل با نیسان بار تهرانسر:

 1. ۱_نیسان قدرت این را دارد تا سه ونیم تن وزن وسایل را جا به جا کند.
 2. ۲_بر اساس آمار برای جا به جایی وسایل نیسان بیشترین تقاضا را دارد.
 3. ۳_سرعت حمل و نقل توسط نیسان بار ها بسیار بالاست.
 4. ۴_به سرعت و خیلی راحت به هر تعداد که بخواهید در اختیار شماست .
 5. ۵_مناسب وسایل کم و یا وسایل اشپز خانه می باشد.
 6. ۶_مصرف سوخت کمی دارد و این امر به نفع  مشتری است زیرا هزینه ی یک نیسان بار تهران سر را کاهش می دهد.

ویژگی های مکانی تهرانسر:تهرانسر محله ای است که در غرب تهران واقع شده که از شما به بزرگ راه لشکری و شهرک ازادی و در جنوب  به مفتح ،شرق  به فرودگاه مهراباد و شهرک آسمان، و از غرب به بزرگ راه آزادگان و شهرک استقلال محدود می شود.منطقه تهرانسر جزو منطقه ی بیست و یک تهران محسوب می شود و خود به چهار بخش مجزا که شامل تهرانسر شمالی،شرقی ،مرکزی و تهرانسر غربی تقسیم می شود. باربری بزرگ در تمام نقاط منطقه ی بیست و یک خدمات یک نیسان بار تهران سر را خدمت مشتریان خود ارائه  می دهد.

حمل جهزیه ی عروس

ما سال هاست که در کنار زوج های جوان بوده ایم و آنچه را که برایشان سخت بوده را بسیار آسان و بی درد برای ان ها به ارمغان اورده ایم.ما به پاس سال ها تجربه در زمینه ی حمل و نقل  جهزیه ی نو عروس ها به خوبی با خواسته های ان ها آشنا هستیم وخوب می دانیم چگونه خدمات یک نیسان بار تهرانسر را با کیفیت خدمتشان  ارائه دهیم. ما در کنار شماییم تا در اولین روز های شروع زندگی با خیالی اسوده به انچه رویایش را داشتید برسید.

نحوه ی قیمت گذاری یک نیسان بار تهرانسر به چه صورت است؟!

باربری بزرگ در این زمینه تمام توجه خود را معطوف به مشتری ساخته تا لبخند رضایت را در تمامی مراحل بار بری بر لبان مشتریان عزیر بنشاند.قیمت منصفانه و بی بدیل شرکت ما در کنار خدمات عالی که ارائه  می دهد همیشه زبان زد بوده پس هیچ نگران قیمت ها نباشید تیم تخصصی ما همیشه طرف شماست و رضایت شما را در نظر می گیرد زیرا رضایت شما سرمایه ی ماست.منتظر نباشید از این موقعیت استثنایی نهایت استفاده را بکنید پس با همکاران من در شرکت باربری بزرگ تماس حاصل فرمائید تا ان ها بتوانند در تمام زمینه های یک نیسان بار تهرانسر شما را راهنمایی کنند.ما به شما این اطمینان را می دهیم که قیمت ها از اول تا اخر باربری یکی ست و هیج گونه تغییر قیمتی صورت نمی گیرد.

در مبحث قیمت ها چند عامل تاثیر گذار است که شناخت ان ها به شما کمک می کند تا قیمت یک بار بری را مدیریت کنید .

۱_تناژ بار یا همان وزن محصولات که بر اساس تن محاسبه می شود یکی از مهم ترین عوامل در تعیین قیمت ها است.

۲_فاصله ی بین مبدا تا مقصد هم در تعیین قیمت ها تاثیر گذار است .

۳_زمان صرف شده و سوخت مصرفی

۴_تعداد نیرو های در خواستی شما

۵_تعداد طبقات موجود

۶_تعداد وسایل نقلیه ی در خواستی و حتی توع ان ها نیز در تعیین قیمت تاثیر گذار است.

۷_بسته بندی وسایل که شاید فکر کنید امری بیهوده است و هزینه برای ان دور انداختن پول است اما صد درصد مطمن باشید کمی هزینه برای یک بسته بندی حرفه ای از بسیاری ضرر های احتمالی جلوگیری می کند وشما مجبور نمی شوید کلی هزینه جهت خرید مجدد وسایل پرداخت کنید.

۸_بیمه نامه و بار نامه نیز در تعیین قیمت ها تاثیر گذار است.شاید برایتان سوال شود شرکت باربری بزرگ خدمات یک نیسان بار تهراسر را بیمه می کند یا نه؟جواب این سوال بله است ما به کار خود ایمان داریم و تمان وسایل شما را بیمه می کنیم.

پس اگر به دنبال یک نیسان بار تهرانسر با بالاترین کیفیت و کم ترین هزینه در کوتاه ترین زمان ممکن می گردید چه انتخابی بهتر از شرکت باربری بزرگ با بیش از ۱۳ سال سابقه ی خدمات رسانی در امر جا به جایی وسایل شما .ما منتظر شما در مجوعه ی باربری بزرگ هستیم تا خدمات یک نیسان بار تهرانسر را با بالاترین کیفیت خدمتان ارائه دهیم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912