نیسان بار ازگل 

به دنبال راهی  ایمن برای حمل وسایلتان به وسیله ی یک نیسان بار ازگل می گردید و نمی دانید کدام شرکت را از میان شرکت های موجود در زمینه  حمل و نقل وسایل  انتخاب کنید.می خواهید بدون خسارت های احتمالی وارده به وسایلتان یک باربری مطمن را تجربه کنید .پیشنهاد ما به شما باربری  بزرگ است چرا که خدمات یک نیسان بار ازگل را به بهترین شکل ممکن برایتان انجام می دهد.ما برای تمام گفته های  خود دلیل داریم پس اگر به دنبال یک نیسان بار ازگل همراه خدماتی با کیفیت و قیمتی باور نکردنی می گردید با من همراه شوید  تا گوشه ای از فعالت های مهم این شرکت بار بری را برایتان باز گو کنم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

باربری بزرگ  با بیش از سیزده سال سابقه ی کاری درخشان در زمینه ی حمل وسایل اداری ،خانه، مدارس و نو عروس ها و همچنین خدمات رسانی ویژه به سالمندان یکی از خوش نام ترین شرکت های  باربری در سطح تهران است که در چهار منطقه ی شمال، جنوب ، شرق و غرب  تهران دفتر فعال دارد.به عنوان یکی از بهترین و با سابقه ترین شرکت های باربری به شما  این اطمینان را می دهیم که یک جا به جایی وسایل ایمن  و با کم ترین هزینه بدون پایین آمدن کیفیت را از مبدا یک نیسان بار ازگل تجربه  خواهید کرد. بی شک تمام  این ها عملی نمی شوند بدون داشتن یک مدیریت توانا و مجرب و پرسنلی که وجدان کاری بالایی دارند ،ما اماده ایم تا یک بار بری با کیفیت را از مبدا نیسان بار ازگل خدمتتان  ارایه دهیم .

ویژگی های برتر  نیسان بار ازگل در شرکت باربری بزرگ چیست ؟

 1. ۱_ خدمات رسانی شبانه  روزی:ما در مجموعه ی باربری بزرگ اما ده ایم تا خدمات یک نیسان بار ازگل را به صورت بیست و چهار ساعته در اختیارتان قرار دهیم. فرقی نمی کند در کجای تهران و حومه باشید ما در هر ساعتی از شبانه روز که مایل  باشید در امر  خدمت  رسانی آماده ایم.شما دیگر نگران جا به جایی وسایلتان نباشید ما این امر را برای شما اسان می کنیم.
 2. ۲_کارکنانی متعهد،با تجربه، اخلاق مدار و کار بلد:ما در مجوعه ی باربری بزرگ از مبدا نیسان بار ازگل دارای تیمی حرفه ای در امر جا به جایی وسایل هستیم تا بتوانیم همیشه  بهترین ها را برایتان به ارمغان آوریم.
 3. ۳_باز دید از محل جا به جایی بدون گرفتن هزینه :ما در این مجموعه از مبدا نیسان بار ازگل قبل از هر گونه جا به جایی از محل مورد نظر باز دید به عمل می آوریم تا یک بررسی کامل  از نحوه بسته بندی و جا به جایی وسایل به عمل اوریم.
 4. ۴_بیمه ی بار بری:این امر شاید برای شما مهم باشد که بدانید شرکتی که قرار است وسایل شما را جا به جا کند ان ها را بیمه می کند یا نه باید بگویم بار بری بزرگ ، خدمات  یک نیسان بار ازگل را به صورت تضمینی و همراه با بیمه نامه  خدمتان ارایه می دهد.و همچین  بار بری درون شهری را بیمه ی رایگان می کند تا خیال شما  از بابت اسیب های احتمالی وارده راحت باشد که دیگر متضمن هزینه ای دو چندان نشوید.
 5. ۵_بسته بندی اصولی با بهترین کیفیت:ما به شما در امر خدمات رسانی یک نیسان بار ازگل این اطمینان را می دهیم که نیرو های ما با در دست داشتن بهترین  وسایل و مطابق با اموزش های لازمی که در این زمینه دیده اند وسایل شما را به اصولی ترین روش بسته بندی می کنند تا در پایان حمل و نقل هیچ اتفاقی ان ها را تحدید نکند.
 6. ۶-برخورداری از رانندگان حرفه ای:رانندگان ما با سال تجربه و اشنایی کاملی که با مسیر های ارتباطی دارند این اطمینان را به شما می دهند که وسایلتان در حین جا به جایی هیچ گونه اسیبی نبیند.ان ها با کمال صبر و حوصله سعی در جا به جایی وسایل شما می کنند تا خیالتان از اطمینان به مجوعه ی ما از مبدا نیسان بار ازگل راحت باشد.
 7. ۷_نیرو های متخصص در زمینه  ی چیدمان  وسایل:ما همیشه در تلاشیم تا آنچه را که شایسته ی شماست در اختیارتان قرار دهیم نیرو های ما اماده  هستند تا مطابق با سلیقه ی شما  و قواعدی اصولی همگام با ترند های سال چیدمان وسایل را برایتان انجام  دهند.
 8. ۸_حمل و نقل وسایل با نهایت دقت:نیرو های ما در مجوعه  باربری بزرگ از مبدا نیسان بار ازگل وسایل شما را همچون وسایل خود می دانند و تمام  تلاششان  را می کنند تا لوازمتان چه بزرگ باشد و چه کوچک به بهترین  شکل تا مقصد مورد نظر شما حمل شوند‌.

مزایای  استفاده از خدمات ویژه ی بسته بندی:شاید پیش خود بگویید که هزینه برای بسته بندی وسایل بیهوده است اما ما با سال ها تجربه  در امر جا به جایی وسایل از مبدا نیسان بار ازگل یا هر محدوده از تهران و حومه این اطمینان را به شما می دهیم که اندکی هزینه برای بسته بندی اصولی وسایل چه میزان می تواند از هزینه های بعدی جلو گیری کند. اگر شما وسایلتان را بسته بندی نکنید و ان ها در حین جا به جایی ضربه  ببیند ان وقت شما مجبور می شود ان وسیله را مجدد با قیمت های گزاف که هر روز دو چندان می شوند را از اول تهیه کنید و هم چنین  بسته بندی اصولی لوازم کمک می کند تا وسیله ها جای کم تری را اشغال کند در این صورت شما دیگر مجبور نیستید که هزینه های اضافی به ماشین های حمل و نقل متعدد بدهید و کارتان با یک وسیله هم راه می افتد در نگاهی دیگر نیز  بسته بندی اصولی وسایل بعد از به مقصد رسیدن به شما این کمک را می کند تا وسایلتان را خیلی راحت پیدا کنید و دیگر نگران ریخت و پاچ وسایلتان نباشید. این ها تنها نکاتی کوچکی از مزیت های بسته بندی اصولی بود  حال با این نکات باز بسته بندی وسایل برای شما امری  بیهوده است!!!!!

قیمت های تمام  شده ی نیسان بار ازگل چه میزان است؟!

قیمت گذاری یکی از مباحثی است که ما بیشترین توجه را به ان نموده ایم تا به صورت منصفانه باشد و مشتری هم از خدماتان راضی باشد و هم از  قیمت های منصفانه و زیر نظر اتحادیه. ما به شما این اطمینان را می دهیم  که یک بار انتخاب ما به عنوان نیسان بار ازگل شما را به مشتری  دائمی ما تبدیل  می کند زیرا ما در هر زمینه  بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم.با مشاورین رایگان  ما  تماس حاصل فرمائید  تا تمام  اطلاعات لازم را در اختیارتان  قرار دهند.مواردی که در تعیین قیمت باربری تاثیر دارد به شرح زیر است.

۱- فاصله ی بین مبدا مقصد:هر چه زمانی که طی می‌شود و سوختی که مصرفت می شود بیشتر باشد هزینه های یک بار بری نیز  تغییر می کند.

۲_بسته بندی وسایل:این ایتم هم بستگی به نوع وسیله قیمت گذاری هایش متفاوت است.

۳_تعداد طبقات موجود

۴_تناژ بار: تناژ بار یا همان  وزن  محصول که بر حسب تن محاسبه می شود نیز یکی از مهم ترین ایتم ها در زمینه ی قیمت گذاری یک باربری محسوب می شود .

۵-تعداد نیرو های در خواستی شما

۶_نوع وسیله ی حمل و نقل:نوع وسیله ی حمل و نقلی نیز بر اساس وزن.حجم و نوع وسایل انتخاب می شود.

۷_بارنامه:آخرین نکته ای که در تعیین قیمت یک بار بری باید مورد توجه قرار گیرد بارنامه ی ان است.

وسایل مورد استفاده جهت جابه جایی و بسته بندی وسایل در یک ‌نیسان بار ازگل:

 • ۱_کیسه های ضد ضربه برای حمل وسایلی که نیاز  به محافظت بیتشر دارند.
 • ۲_موکت جهت جا به جایی وسایل و پوشاندن کف یک نیسان بار ازگل
 • ۳_فوم برای بسته بندی لوازم و وسایل شما
 • ۴_پتو برای داخل وسیله ی حمل و نقل جهت جلو گیری از ضربه هنگام حرکت
 • ۵_کارتن های چند لایه
 • ۶_ساک های مخصوص
 • ۷_کیسه های مخصوص حباب دار
 • ۸_چسب،سلفن،چادر،طناب،روزنامه باطله و غیره…

حمل وسایل نو عروس ها به وسیله ی نیسان بار ازگل

ما سالیان دراز است که در کنار تازه عروس ها هستیم  تا حمل و نقل وسایلشان را به بهترین  شکل ممکن بدون هیچ گونه آسیبی انجام دهیم تا ان ها بتوانند بی استرس  و نگرانی اولین روز های زندگی مشترکشان را پشت سر بگذارند.

خدمات ویژه ی شرکت بار بری بزرگ  به سالمندان :فرقی نمی‌کند شما جزو کدام یک از اقشار جامعه باشید بار بری بزرگ آماده  است تا بهترین خدمات یک نیسان بار ازگل را خدماتان ارائه  دهد اما ما در این زمینه  توجه  بیشتر را معطوف به سالمندان  نموده ایم زیرا اسباب کشی می تواند برای این افراد خیلی سخت و طاقت فرسا باشد برای همین ما این جاییم که بهترین خدمات  را در یک نیسان بار ازگل با بالاترین کیفیت و کم ترین زحمتی از جانب ان های برایشان به ارمغان اوریم.

اگر هنوزم  به دنبال یک نیسان بار ارزگل هستید  با همکاران من  تماس حاصل فرمائید تا بتوانند شما را در یک حمل و نقل آسان  و بی دردسر  به وسیله خدمات عالی یک نیسان بار ازگل همراهی کنند هدف ما جلب رضایت  شماست.سال تجربه ی در کنار شما بودن همیشه به ما کمک کرده تا بهترین  خدمات یک نیسان بار ازگل را با کم ترین هزینه ی ممکن در اختیارتان قرار  دهیم .ما در تیم تخصصی باربری بزرگ منتظر شما هستیم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912