نیسان بار ارزان

امنیتی باور نکردی ،خیالی آسوده، ضمانت کالا ،مدیریتی بی نظیر، کارکنانی مجرب و کارآزموده از همه مهم تر خدمات یک نیسان بار ارزان و بسیاری ویژگی دیگر همه و همه  در شرکت باربری  بزرگ  برای شما امکان پذیر است.

ایا می خواهید از مزایای  یک نیسان بار ارزان باخبر شوید ؟میخواهید بدانید کیفیت بسته بندی، حمل و نقل و دیگر خدمات شرکت باربری بزرگ به چه صورت است تا انتهای مقاله من را همراهی کنید تا بهترین اطلاعات را از یک نیسان بار ارزان در اختیارتان قرار دهم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

شرکت باربری بزرگ همیشه خدمات یک نیسان بار ارزان را با بالاترین کیفیت مطابق با نو اوری های روز، بسیار فنی و حرفه ای در اختیارتان قرار  می دهد .

برای مجموعه ی باربری بزرگ فرقی ندارد در کدام محدوده ی تهران هستید هر نقطه ای از تهران و حومه باشید باربری  بزرگ خدمات یک نیسان بار ارزان  را خدمتان  ارائه می دهد‌.

همیشه مجموعه ای موفق است که تیمی حرفه ای و اخلاق مدار داشته باشد و بهترین قیمت  گذاری را بتواند انجام دهد باربری بزرگ هم از این امر مستثنی نیست قیمت گذاری های منصفانه، مدیریتی عالی و پرسنلی توانا در زیر سایه ی نیسان بار ارزان یکی از خدمات  ارزنده  باربری بزرگ است که توانسته با ویژگی های خاص خود همیشه در اوج، و خدمت گذاری برتر در زمینه حمل و نقل وسایل باشد.

ما در باربری بزرگ تمام تلاشمان را میکنیم و از هیچ تلاشی فرو گذار نیستیم تا خدمات  یک نیسان بار ارزان را با بالاترین کیفیت،کم ترین هزینه ی ممکن برای یک باربری و در کوتاه ترین زمان  انجام دهیم زیرا  وقت شما  برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است و ما می خواهیم از  هر گونه اتلاف وقت مشتری جلوگیری کنیم.

باربری و اتوبار بزرگ تهران با داشتن سابقه ی طلایی و باارزش سیزده  ساله در زمینه ی حمل و نقل و جابه جایی کالا،لوازم اداری،اثاثیه منزل و مدارس از  راه های زمینی یکی از موفق ترین و معتبر ترین شرکت های حمل و نقل در سطح تهران است که خدمات یک نیسان بار ارزان را به بهترین شکل ممکن در چهار منطقه ی شمال ،جنوب،شرق و غرب تهران به صورت بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل ارائه می دهد.

با من همراه شوید  تا چند اشتباه رایج که هنگام اسباب کشی انجام می دهید را با هم مرور کنیم .

اشتباهات رایج در حمل و نقل وسایل:

  • ۱-درباره ی شرکت هایی باربری تحقیق نمی کنید:یکی از اشتباه هایی که ممکن است مرتکب شوید  انتخاب یک شرکت باربری اشتباه است که امکان دارد خسارت هایی را برای شما به وجود بیاورند.چند نکته برای انتخاب یک شرکت مناسب به شما کمک می کند مثل سابقه ی شرکت خدماتی و یکی دیگر از این ویژگی ها داشتن یک وب سایت مناسب است تا شما بتوانید  اطلاعاتی را که لازم دارید به دست بیاورید اگر با شرکتی تماس گرفتید که وب سایت ندارد به احتمال زیاد یا تازه تاسیس و کم تجربه است یا دارای نقص فروان در زمینه ی خدمت رسانی است.توصیه ی ما به شما برای جلوگیری  از هر گونه ضرر انتخاب باربری بزرگ است که سابقه ای درخشان در زمینه ی خدمات رسانی در قالب یک نیسان باز ارزان  را دارد .
  • ۲-تصور این که همه ی شرکت های باربری خدمات اصولی در اختیار مشتری قرار نمی دهند :این طرز تفکر هم باعث می شود شما  نتوانید به یک شرکت با سابقه اطمینان کنید و تصمیم می گیرید حمل و نقل وسایل را خودتان انجام دهید که خب این امر باعث ضرر های مالی  و جانی می شود  زیرا اگر حمل و نقل وسایل اصولی و در پکیج ها بسته بندی حرفه ای انجام نشود ممکن است اسیب ببینند و شما مجبور شوید وسیله ای جدید بخرید که خب این امر باعث صرف هزینه ای دو چندان می شود. همان طور که میدانید حمل  وسیله بدون تجربه و اصولی ممکن است به ستون فقرات و زانو هایتان اسیب های جدی وارد کند که دیگر با هیچ هزینه ای قابل جبران نیست، پس بهتر است شرکت باربری بزرگ که در این زمینه سال ها پیش تاز و سر دمدار بوده را انتخاب کنید تا خدمات یک نیسان بار ارزان را با بهترین کیفیت بدون هیچ گونه ضرر مالی و جسمی و حتی  بدون  تجربه ی ضره ای استرس و نگرانی در خدمتان قرار دهد .
  • ۳_چک نکردن بیمه باربری:بعضی ها هستند که وسایلتان  را بدون هیچ گونه بیمه نامه ای  حمل میکنند خب این امر باعث میشود که اگر صدمه ای به وسایلتان وارد شود خسارتی به شما پرداخت نشود اما  شما با انتخاب باربری بزرگ خدمات یک نیسان بار ارزان را همراه بیمه باربری  به بهترین شکل ممکن تجربه می کنید .بار شما جهت باربری درون  شهری به صورت صد در صد تضمینی از طرف شرکت بیمه رایگان  می شود و برای حمل و نقل بین شهری با هزینه ی کارفرما بیمه می گردد.
  • ۳-پنهان کردن برخی وسایل از دید کارکنان شرکت های باربری:بعضی ها فکر می کنند اگر چندی از وسایل را از دید کارکنان پنهان کنند می توانند هزینه های باربری را کاهش دهند ولی خب این کار باعث می شود ماشین حمل و نقل نا مناسب برای شما ارسال شود مثلا به جای یک نیسان بار ارزان برایتان وانت ارسال شود که خب این موضوع  وقت گران بهایتان را هدر می دهد و وقتی وسایل در وانت جا نشدند شما متحمل صرف وقت زیادی می شوید تا ماشین صحیح خدمتان قرار گیرد .پس بهتر است همان ابتدا کارکنان شرکت را از هر آنچه  قرار است حمل کنید اگاه سازید .

هم اکنون با ما تماس بگیرید : 

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

مزایای استفاده از یک نیسان بار ارزان درچیست؟!

۱_خدمات رسانی بیست و چهار ساعته حتی در ایام تعطیل:باربری بزرگ اماده است در هر روز از هفته و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما باشد و خدمات یک نیسان بار ارزان را در هر کجای تهران و حومه  باشید برای شما در اسرع وقت  انجام دهد. دیگر نگران جا به جایی وسایلتان نباشید زیرا ما هر زمان که اراده کنید در امر خدمت رسانی اماده هستیم تا انچه را که لایق شماست برایتان به ارمغان آوریم.

۲-نیرو های اخلاق مدار، مسئولیت پذیر،کاردان و مجرب به هر تعدادی که لازم داشته باشید:آنچه  ما را همیشه یاری کرده  تا همواره  بتوانیم  در زمینه خدمات رسانی یک نیسان بار ارزان از ابتدای شروع فعالیت تا الان حرف اول را بزینم قطعا بر خورداری از  پرسنلی ست که برخورد محترمانه با ارباب رجوع را الویت کار خود قرار داده اند.نیرو های ما تمام آموزش های لازم  جهت به انجام رساندن یک حمل ونقل ایمن را یاد گرفته اند و در تلاش هستند تا با تمام توان در خدمت شما باشند.

۳_حمل وسایل با بالاترین ایمنی و دقت:داشتن نیرو های تواتا،ورزیده و با دقت بالا در امر جا به جایی وسایل به ما کمک کرده تا هر گونه احتمال اسیب و خسارت را به صفر برسانیم.تمام افراد ما با دقت فراوان انتخاب می شوند و نیرو های نابلد در مجموعه ی ما جایی ندارند زیرا شعار ما خدمات رسانی یک نیسان بار ارزان با بالاترین کیفت همگام با بهترین متد روز دنیا ست.

۴-بسته بندی  ویژه ی وسایل با بهترین پکیچ های بسته بندی:این که وسایلی که جا به جا می شود سالم  به سر مقصد مورد نظر شما برسد یکی از دغدغه های اکثر مشتریان ماست.باربری بزرگ سال هاست خدمات یک نیسان بار ارزان را در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد و در زیر سایه ی این تجربه  در زمینه نیسان بار ارزان  به تمام نیاز های مشتریان خود واقف است و سعی در برطرف کردن تمام  خواسته ها به بهترین شکل ممکن دارد‌.بسته بندی وسایل هم جزو نکته هایی است که ما به ان ها توجه فراون داریم زیرا هدف ما جلب رضایت  مشتری است. بار بری بزرگ نه تنها خدمات یک نیسان بار ارزان را خدمت مشتری ارائه می دهد بلکه در امر  بسته بندی وسایل هم همیشه همگام با برترین متد روز دنیا عمل کرده .در ادامه  بیشتر در مورد بسته بندی  لوازم در مجموعه ا ی درخشان در قالب یک نیسان بار ارزان  خدمتان توضیح می دهم.

۵_جا به جایی وسایل و کالا و آماده سازی جهت انتقال به مقصد جدید

۶-بازدید از محل جابه جایی بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای:کارشناسان ما در امر حمل و نقل وسایل قبل از هر گونه جا به جایی وسایل شما از مکان مورد نظر  به صورت  کاملا  رایگان بازدید می کنند تا یک بررسی کامل از نحوه ی بسته بندی و جا به جایی وسایل داشته باشند تا بتوانند خدمات یک نیسان بار ارزان را با بالاتری کیفیت برایتان به ارمغان آورند.

۶-نیرو های مخصوص چیدمان وسایل :نیرو های ما اماده اند آموخته های خود را به صورت پکیجی کاملا حرفه ای در اختیارتان قرار دهند با توجه  به نواوری های روز و صد البته سلیقه ی مشتری عزیزمان برای تیم ما که قرار است  خدمات یک نیسان بار ارزان را برایتان انجام دهد بسیار مهم است که نظر شما همیشه در الویت باشد.

۷_در اختیار داشتن تمامی  ابزار لازم جهت جا به جایی وسایل:ما تمام وسایل مورد نیاز را برای حمل و نقل  هر چه بهتر لوازم در اختیار داریم تا به وسیله ان ها بتوانیم خدمات یک نیسان بار ارزان را برای شما به خوبی انجام دهیم .چند مورد از وسایلی که در باربری بزرگ همراه تیم حمل و نقل وجود دارد شامل : کارتون های مقاوم چند لایه ،چسب، فوم، کیسه های حباب دار، چادر  ،طناب ،ساک های مخصوص، پتو،موکت،روزنامه  باطله و غیره.

۸-بر خورداری از رانندگان  حرفه و راه بلد:رانندگان ما برای خدمات رسانی به عالی ترین نحو در یک نیسان بار ارزان در باربری بزرگ اشراف کامل به جاده دارند و با تمام دقت و آرامش  رانندگی می کنند  تا وسایلتان هنگام جا به جایی  هیچ گونه اسیبی نبیند ما در انتخاب رانندگان خود هم وسواس لازم را به خرج داده ایم تا چاله و بستی و بلندی  های مسیر هم نتوانند از خدمت رسانی ما با بهترین کیفیت جلوگیری کنند .

چرا باید از خدمات بسته بندی وسایل استفاده کنیم؟!ما برای انجام دادن خدمت یک نیسان بار ارزان به بهترین شکل ممکن به شما توصیه می کنیم از خدمات ویژه ی بسته بندی ما در این مجموعه استفاده کنید ما برای حرف های خود دلیل داریم، با من همراه باشید. اگر شما هزینه ای کم را برای بسته بندی اصولی وسایلتان کنار بگذارید خیلی بهتر است از این که وسیله ای را بدون بسته بندی جابه جا کنید و ان وسیله حین حمل  و نقل آسیب ببیند یا به طور کامل خراب شود پس منطقی است برای جلوگیری هزینه هایی با صد برابر قیمت بسته بندی،بسته بندی  اصولی ما را در نیسان بار ارزان  انتخاب کنید. از  دیگر مزایا می توان گفت که بسته بندی اصولی  وسایل می تواند زمان باربری را به حداقل برساند زیرا جابه جایی وسایل بسته بندی شده راحت است و در حداقل ترین زمان ممکن صورت می گیرد.همچنین از دیگر  مزایای بسته بندی وسایل در یک نیسان بار ارزان این است که وسایل اگر اصولی بسته بندی شوند جای کم تری را اشغال می کنند و شما می توانید از وسایل حمل و نقل کم تر یا با ابعاد کوچک تر استفاده کنید که خب این مورد خود باعث کاهش هزینه های حمل  و نقلی شما می شود.و اخرین مزیت بسته بندی وسایل این است که شما بعد از اسباب کشی لوازم  خود را کاملا مرتب در اختیار دارید و دیگر لازم نیست مداوم دنبال لوازمتان بگردید.

قیمت های تمام  شده ی یک نیسان بار ارزان در شرکت معتبر باربری  بزرگ چه میزان است؟!مگر می شود شرکتی با قیمت های مناسبش شناخته شود  و در این زمینه مشتری را در نظر نگرفته باشد تیم تخصصی ما همیشه در تلاش بوده تا خدمات یک نیسان بار ارزان را با قیمت های کاملا منصفانه در اختیار مشتری قرار دهد تا مشتری اولین و آخرین کسی باشد که از یک نیسان بار ارزن که در اختار دارد سود می کند.

تعیین قیمت یک باربری  کار دشواری است ولی ما در مجموعه ی بار بری بزرگ هر دشواری را برای شما آسان کرده ایم‌.همین حالا با مشاورین رایگان ما تماس حاصل فرمائید و هر گونه سوالی که در ذهن دارید را با ان ها در میان گذارید همکاران من تمام تلاششان را می کنند که در این زمینه نیز شما را یاری کنند.

پارامتر های تاثیر گذار در قیمت یک نیسان بار ارزان:

  1. ۱_نوع وسیله ای باری  که برای حمل و نقل وسایلتان از آن استفاده می کنید
  2. ۲_فاصله ی بین مبدا و مقصد. هر چه زمانی که راننده  برای حمل بار صرف میکند بیشتر  باشد و سوخت بیشتر ی استفاده  شود قیمت را تحت تاثیر می گذارد.
  3. ۳-تعداد طبقات موجود
  4. ۴-تعداد نیرو های در خواستی
  5. ۵_تناژ بار یا همان وزن محصولات که بر اساس تن محاسبه می شود.

خدمات ویژی بسته بندی در باربری بزرگ:

برای این که تجربه ی استفاده از یک نیسان بار ارزان در ذهنتان حک شود ما این جاییم تا وسایلتان را با بهترین کیفیت بسته بندی کنیم به طور مثال نیرو های ما یخچال،مبل، کمد و از این قبیل وسایل را درون کیسه های حباب دار با چسب های پهن قوی  بسته بندی و آماده ارسال می کنند. ظروف شکستنی که بیشترین نگرانی را متوجه خود می کند نیز درون کیسه های مخصوص حباب دار با نهایت دقت و ظرافت قرار میگیرد در مرحله ی بعد به داخل کارتن های مقام و چند لایه منتقل می شود.

لباس های شما هم داخل کارتن های ویژه که رگال دارند تعبیه می شوند تا شما  بعد از جابه جایی زحمت مرتب و اتو کردن لباس ها را متحمل نشوید زیرا در این کارتن ها لباس شما هیچ گونه آسیبی نمی بیند.

این موارد تنها بخش کوچکی که از خدمات بسته بندی ویژه ی باربری بزرگ است.

دیگر منتظر چه هستید ؟!اگر دنبال یک نیسان بار ارزان می گردید همین الان با ما در مجموعه ی باربری بزرگ تماس حاصل فرمائید تا ما بتوانیم خدمات ویژه ی خود را خدمتان ارائه دهیم و تا پایان جابه جایی وسایل کنارتان باشیم زیرا که هیچ  افتخاری برای ما بالاتر از همراهی شما نیست.ما در مجموعه باربری بزرگ منتظر شما هستیم تا یک نیسان بار ارزان را تا پایان حمل و نقل خدمتان قرار دهیم.

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912