نیسان بار اکباتان

اساس کشی و حمل وسایل شما به بهترین شکل ممکن به مقصد جدید  یکی از مهم ترین و ضایف  و تعهدات نیسان بار اکباتان باربری بزرگ  است.این که شما  کاری کنید  تا اسباب کشی راحت و بدون استرس داشته باشید کاری سخت است اما نگران نباشید نیسان بار اکباتان به شما این امکان را میدهد که وسایل خود را با خیال راحت به مقصد مورد نظر برسانید.حالا چرا نیسان بار اکباتان ؟!ما برای گفته های خود دلیل داریم با من همراه شوید تا مزایای نیسان بار اکباتان را با هم مرور کنیم.

شرکت باربری بزرگ از آغاز تاسیس تا کنون در مناطق مختلف تهران و حومه در زمینه حمل بار ،بسته بندی و خدمات مشابه  فعالیت نموده  و همواره  تلاش کرده که با  بهترین کیفیت  کاری در خدمت مشتریان گرامی باشد.

شرکت باربری بزرگ چه خدمات ارزنده و متنوعی خدمت شما مشتریان گرامی ارایه میدهد؟!

  • ۱-نیسان بار اکباتان  به صورت بیست و چهار ساعته  در خدمت شما مشتریان عزیز  است شما میتوانید  حتی در ایام تعطيل هم  حمل و نقل وسایل خود را با خیال راحت به ما بسپارید.
  • ۲-نیرو های کارازموده به هر تعداد که بخواهید  برای انجام کار مورد نظر شما خدمتان قرار میگیرد ،نیروهای ما با تمام دقت و با تعهد کاری بالا  وسایل شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد میرساند زیرا  وقت  گران بهای شما  برای ما در الویت  است
  • ۳-نیرو های مخصوص بسته بندی وسایل هم باز به هر تعداد که مد نظر شماست در اختیارتان قرار میگیرد تا وسایل شما را از هر گونه خطر احتمالی حفظ کنند.
  • ۴_نیروهای مخصوص چیدمان با اخرین متد اروپایی  در خدمت شماست تا حرفه ای را که برای  ان آموزش دیده اند  را در اختیار شما قرار دهند‌.
  • ۵_به جرات میتوان گفت که انتخاب شما برای  وسیله ی حمل و نقل  بالاست و شما میتوانید  به راحتی  وسیله ی حمل و نقل  خود را انتخاب کنید.
  • ۶_شعار نیسان بار اکباتان بار بری بزرگ  رضایت  و تعهد کاری بالا به مشتری است  و ما در این مجموعه در تلاشیم تا بهترین خدمات  را انگونه که شایسته ی شماست  در اختیارتان قرار دهیم.
  • ۷-مجموعه ی خدمات رسانی ما تمام وسایل مورد نیاز  برای حمل  هر چه بهتر وسایل  را در اختیارتان قرار میدهد.

خدمات ویژه ی بسته بندی  وسایل مورد نظرتان با  آخرین متد روز اروپا:

نیرو های خدماتی  ما به این منظور آموزش های فروان دیده اند تا وسایل شما بدون هیچ آسیب و ضربه  احتمالی به مقصد مد نظر شما برسد با من همراه باشید  تا چند مثال خدمتان ارایه دهم.

نیروهای ما مبل ها ،کمد و یا حتی یخچال شما  را با دقت به وسیله کیسه های حباب دار و چسب پهن قوی بسته بندی و اماده ارسال میکنند‌،و یا همین طور لباس های ارزنده شما را درون جعبه هایی مخصوص که رگال دارند تعبیه میکنند تا لباس های شما چروک، کثیف و یا خراب نشود .بهتر است در مورد بسته بندی  ظروف  چینی  هم که نگرانی بیشتری برای حملش دارید توضیحی بدهم .ظروف  چینی شما به وسیله فوم و یا کیسه های حباب دار، خیلی ظریف و با دقت تمام درون کارتون های چند  لایه و کاملا محکم و مقاوم  قرار  میگیرد.

بسته بندی و حمل  جهیزیه ی عروس در نیسان بار اکباتان بار بری بزرگ:

شرکت باربری بزرگ در این زمینه هم سالیان طولانی  فعالیت داشته و در امر حمل و نقل بسته بندی و چیدمان  وسایل نو عروس ها نهایت دقت  و ظرافت  خود را به خرج داده تا شما خاطره ای خوش و ایمن را در اولین روزشروع زندگی مشترک داشته باشید.

این ها تنها بخشی از خدمات رسانی نیسان بار اکباتان  است که به اجمال خدمتان  ارایه دادم،شما میتوانید با ما در تماس باشید تا ما هم بتوانیم  شما را تا مقصد مورد  نظرتان همراهی کنیم،این امر برای ما بسی افتخار است که خدماتی را به بهترین  شکل ممکن در اختیارتان  قرار دهیم ،چون شما لایق بهترین ها هستید.

شماره تماس ما:

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912

 

قیمت های تمام شده ی نیسان بار اکباتان باربری بزرگ به چه صورت است:

مجموعه ی خدماتی ما، باربری بزرگ در این زمینه هم تمام توجه خود را معطوف به مشتری خود کرده و هدفش خدمت رسانی  به بهترین  شکل و با کمترین  کارمزد است،کافیست  فقط با مشاورین (رایگان) ما تماس حاصل فرمایید همکاران من تمام اطلاعات لازم را در اخیاراتان قرار میدهند.به شما  اطمینان  میدهم که قیمت های منصفانه ی ما  رضایت خاطر تان را جلب کند.

 

منتظر تماس شما  عزیزان  در مجموعه ی نیسان بار اکباتان برابری بزرگ هستیم ،تا بتوانیم  شما را تا مقصد مورد نظرتان همراهی  کنیم  و اسودگی یک حمل و نقل را با ما تجربه کنید زیرا  رضایت شما الویت ماست.

شماه های تماس با  ما:

09120712204
02122717993
02144746571
02188642912